Karta walk FAME 19

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Karta walk FAME 19

kosmos

FAME MMA odsłoniło wszystkie karty przed FAME 19! Kosmiczna karta walk, znamy rywala Diablo "Włodarczyka"

2023-07-31 18:24

Federacja FAME MMA nie zwalnia tempa i już na początku września organizuje kolejną galę, tym razem oznaczoną numerem 19. Kiedy ogłoszono, że w TAURON Arenie Kraków zawalczy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk jasne było, że będzie to walka wieczoru i właśnie otrzymaliśmy tego potwierdzenie. Odkrywając całą kartę walk FAME 19, organizacja potwierdziła plotki, że jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula.

Dopiero zaczęły opadać emocje po gali FAME FRIDAY ARENA, która odbyła się we wrocławskiej Hali Stulecia, a kibice już mogą przygotowywać się do oglądania FAME 19, które zaplanowane jest na 2 września i odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Po ogłoszeniu, że na najbliższej gali zawalczy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w sieci zawrzało, a głos zabrał również Marcin Najman. Teraz federacja ogłosiła, że będzie on mierzył się z Arkadiuszem Tańculą w walce wieczoru. W klatce obejrzymy również błyskawiczny rewanż Piotra Tyburskiego z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim po tym, jak ich starcie na FAME FRIDAY ARENA zakończyło się remisem. 

Tańcula vs. "Diablo" Włodarczyk! Znamy całą kartę walk FAME 19, prawdziwy kosmos

W co-main evencie gali FAME 19 wystąpią z kolei Franio oraz Xayoo, o czym również mówiło się już od jakiegoś czasu i gdy tylko lider "Xayoo Industries" został ogłoszony jako jeden z bohaterów FAME 19, fani od razu wyczekiwali potwierdzenia jego starcia z Franiem. W klatce po raz drugi pojawi się również Sebastian Fabijański, który w debiucie musiał uznać wyższość rywala, którym był Wac Toja. Tym razem naprzeciwko niego również stanie raper, tym razem Filipek. 

FAME MMA odsłoniło wszystkie karty przed FAME 19! Kosmiczna karta walk, znamy rywala Diablo "Włodarczyka"

Nie ma czasu na odpoczynek! 🥵 
FAME WRACA DO NAJWIĘKSZEJ HALI W POLSCE!!! TAURON Arena Kraków… nadchodzimy 😎 - czytamy w poście FAME MMA, w którym opublikowana została cała karta walk, na której znalazło się 9 pojedynków. Gala odbędzie się już 2 września w TAURON ARENIE Kraków. 

Sonda
Kto wygra walkę Tańcula - Diablo na FAME 19?

FAME 19 KARTA WALK

Walka wieczoru: Arkadiusz Tańcula - Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

Co-main event: Franio - Xayoo

  • Kuba Nowaczkiewicz - Robert Karaś
  • Sebastian Fabijański - Filip "Filipek" Marcinek
  • Piotr "Tybori" Tyburski - Tomasz "Zadyma" Gromadzki
  • Marcin Wrzosek - Piotr Szeliga
  • rzemek Szyszka - Norbert Daszkiewicz
  • Sheeya - Dominika Rybak
  • Natan Marcoń - Mariusz "Hejter" Słoński
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze