Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Marek Zieliński, Sebastian Wielechowski/SE Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski

specjalna wiadomość

Artur Szpilka dopiero wrócił po kontuzji i już zaczepia Mariusza Pudzianowskiego! Ułożył specjalny wierszyk

2023-02-16 17:13

Odkąd tylko pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski mogą niebawem stoczyć walkę w federacji KSW, zarówno "Szpila", jak i "Pudzian" publikują w mediach społecznościowych posty, w których zaczepiają się nawzajem. Chwilowa przerwa nastąpiła, kiedy Szpilka doznał kontuzji, ale tuż po tym, jak zaczął wracać do zdrowia, znów zaczepił Pudzianowskiego i ułożył dla niego specjalny wierszyk.

Kontuzja Artura Szpilki pokrzyżowały jego plany związane z walką z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak głośniej niż o tej walce zrobiło się o potencjalnym pojedynku "Szpili" z Mariuszem Pudzianowskim. W ostatnim czasie obie gwiazdy federacji KSW zaczepiają się nawzajem za pośrednictwem mediów społecznościowych i element ten wrócił, gdy tylko Artur Szpilka wrócił do treningów, gdy doszedł do siebie, o czym ostatnio poinformował w sieci. Z tej okazji ułożył również specjalny wierszyk dla Mariusza Pudzianowskiego. 

Artur Szpilka ułożył specjalny wierszyk dla Mariusza Pudzianowskiego! Dopiero wrócił po kontuzji i już zaczepia "Pudziana"

Podczas porannego treningu, "Szpilka" postanowił odnieść się do legendarnego już biegania "Pudziana" skoro świt i gdy biegł, postanowił pochwalić się specjalnym wierszykiem, który ułożył specjalnie dla swojego ewentualnego przyszłego rywala.

Artur Szpilka dopiero wrócił po kontuzji i już zaczepia Mariusza Pudzianowskiego! Ułożył specjalny wierszyk

Godzina 6, a minut 3. Wstawaj Mariuszku dziś właśnie Ty! Mariusz, Mariusz, Mariusz staruszku, nie szalej w tym łóżku - recytował do telefonu Artur Szpilka zwracając się do Mariusza Pudzianowskiego na Instagram Stories dorzucając jeszcze pozdrowienia dla gwiazdora KSW, który niedawno przegrał z Mamedem Khalidovem

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Szpilka?
MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze