XTB KSW

i

Autor: Super Express XTB KSW

Będzie się działo

Martin Lewandowski, Mateusz Borek i Michał Materla w studiu Super Expressu przed galą XTB KSW: Epic!

2024-02-23 18:10

Gala XTB KSW: Epic to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskich sportach walki w 2024 roku. To, co uwagę przyciąga najbardziej to starcie Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem, a więc dwóch legend polskiego sportu. Były mistrz świata w boksie i były mistrz KSW zmierzą się ze sobą na zasadach pięściarskich. Super Express będzie bardzo blisko tego wydarzenia i tuż przed galą będziecie mogli spędzić czas ze studiem na kanale Koloseum oraz profilach Facebook'owych Super Expressu i Super Express Sport. A znanych gości nie zabraknie.

XTB KSW: Epic NA ŻYWO. Oglądaj studio przed galą!

W polskich sportach walki jest wiele nazwisk, które można uznać za gigantyczne gwiazdy, ale niewiele z tych postaci jest czynnymi sportowcami. Inaczej sprawa ma się Mamedem Khalidovem i Tomaszem Adamkiem. Choć obaj panowie mają już swoje lata, wciąż są głodni kolejnych pojedynków i wyzwań. Kolejnym z nich jest ich bezpośrednie starcie na gali XTB KSW: Epic w Gliwicach. Sześć rund boksu w klatce pomiędzy legendami polskiego sportu - to danie główne, które czeka na kibiców w sobotę 24 lutego. A przy takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć "Super Expressu".

XTB KSW: Epic. Khalidov - Adamek LIVE. Znani goście w studiu

"Super Express" jest patronem medialnym gali XTB KSW: Epic i przed wydarzeniem kibice będą mogli obejrzeć studio na żywo z wieloma znanymi gośćmi. Studio rozpocznie się o godzinie 17:30 w sobotę, a odwiedzą je takie postacie jak Martin Lewandowski, Mateusz Borek czy Michał Materla. Na kanale Koloseum oraz na profilach FB Super Express Sport oraz Super Express zobaczycie również dwa pierwsze pojedynki z karty walk, a także oficjalne rozpoczęcie gali. Zapraszamy!

Najnowsze