Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/Artur Szpilka Artur Szpilka

Nietypowe ćwiczenia

Artur Szpilka postanowił zaszokować tuż przed walką z Pudzianowskim. To robił na ostatnim treningu. Zwrócił się do Pudziana

2023-05-29 10:09

Sobota 3 czerwca będzie wielkim świętem MMA w Polsce. Wszystko za sprawą gali XTB KSW Colosseum II, na której zobaczymy największe gwiazdy tej federacji. Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk jest starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Drugi z wymienionych zawodników tuż przed pojedynkiem miał okazję wykonać dość nietypowy trening jak na zawodnika sportów walki.

KSW ma już w historii kilka fenomenalnych gal, na które kibice czekali z zapartym tchem. Ale raczej nic nie może równać się z tym, co już w najbliższą sobotę wydarzy się na PGE Narodowym. Na gali XTB KSW Colosseum II fani będą mieli okazję zobaczyć największe legendy federacji, a także aż trzy walki mistrzowskie, co na wydarzeniach MMA zdarza się niebywale rzadko. Emocji nie zabraknie nawet przez sekundę.

Szpilka zadziwił kibiców. Tak spędził ostatni trening przed walką z Pudzianowskim

Wiele osób czeka na to, co wydarzy się w starciu Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Choć obaj są doświadczonymi zawodnikami, to w przypadku pojedynku w MMA większe szanse daje się wojownikowi z Białej Rawskiej. Pięściarz nie zamierza jednak składać broni i będzie robił wszystko, aby pokonać bardziej doświadczonego przeciwnika. Szpilka przed walką z Pudzianowskim bardzo często zwracał się do niego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie inaczej było i tym razem. Szpilka pokazał przy okazji nietypowy trening. Wraz z trenerem grali bowiem w unihokej, co jest dość nietypową dyscypliną w przypadku zawodników mieszanych sztuk walki. - Ostatni trening za mną i aż gardło zdarte - powiedział na nagraniu "Szpila". - Jak Bóg nie będzie miał innych planów wobec nas, to widzimy się w sobotę na Narodowym. Mariusz, o tobie mowa - zwrócił się pięściarz do rywala.

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka
Listen on Spreaker.
Najnowsze