Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/Artur Szpilka Artur Szpilka

Szpilka na konferencji High League

Artur Szpilka zrobił to po konferencji High League. Pokazał zdjęcie, dla wielu to obrzydliwe

2022-09-15 15:59

Artur Szpilka niedawno zadebiutował w mieszanych sztukach walki na gali KSW 71, na której pokonał Sergieja Radczenkę. Okazało się, że kolejna walka Szpilki w MMA odbędzie się nie na KSW, a na gali organizowanej przez High League! Freak-fightowa federacja skusiła boksera i lada moment stanie on do walki z Denisem Załęckim. Po środowej konferencji przed galą High League 4 Artur Szpilka udostępnił w Internecie zdjęcie, które może wywoływać skrajnie odmienne emocje.

Artur Szpilka po kolejnych porażkach w boksie postanowił nieco „odpocząć” od tej dyscypliny i spróbować swoich sił w MMA. Początek ma całkiem udany, bowiem na gali KSW 71 wygrał z Sergiejem Radczenką. Był to swoisty rewanż, gdyż panowie walczyli już ze sobą w boksie – wtedy także wygrał Szpilka, choć wynik tej walki przez wielu został uznany za skandaliczny, bo Ukrainiec był wyraźnie lepszy od polskiego boksera. Teraz Szpilka przygotowuje się do kolejnej walki, tym razem na gali High League 4, na której zmierzy się z Denisem Załęckim. Na konferencji przed galą Szpilka pojawił się razem ze swoimi najwierniejszymi pupilami – psami Cycem i Pumbą. Bokser na swoim profilu na Instagramie wrzucił zdjęcie, na którym czule całuje jednego ze swoim psów!

Artur Szpilka ostro o zachowaniu Amadeusza Ferrariego przed High League. "To jest słabe"

Ostatni trening Artura Szpilki przed walką z Denisem Załęckim

Zdjęcie Artura Szpilki wywołało dużo emocji

Artur Szpilka i jego miłość do psów jest powszechnie znana. Bokser wielokrotnie udostępniał w mediach społecznościowych zdjęcia oraz filmy, na których pokazuje, jak zajmuje się swoimi ukochanymi zwierzakami. Cyc i Pumba to prawdziwi celebryci, a przez Artura Szpilkę i jego partnerkę Kamilę Wybrańczyk są traktowani jak członkowie rodziny.

Amadeusz Ferrari nokautuje podczas wywiadu. Ostre słowa mistrza KSW, jest odpowiedź freak-fightera

Nie dziwi więc, że Artur Szpilka wybrał się z nimi nawet na konferencję przed galą High League. 4. Zawodnik zażartował, że jego ukochane psy czuwały nad jego bezpieczeństwem. Udostępnił nawet zdjęcie, jak… całuje Pumbę w pysk! Zdecydowana większość fanów jest zachwycona, ale dla niektórych takie całowanie psa jest niehigieniczne i wprost obrzydliwe. Artur Szpilka takimi głosami z pewnością się jednak nie przejmuje.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze