Mamed Khalidov

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Mamed Khalidov

Mało kto wiedział!

Aż ciężko uwierzyć, jakie wykształcenie ma Mamed Khalidov! Fani nie wiedzieli, ma się czym chwalić!

2024-02-12 13:40

Mamed Khalidov już niebawem będzie na ustach wszystkich fanów sportów walki w Polsce! Legenda KSW stoczy pojedynek z Tomaszem Adamkiem na gali XTB KSW Epic i będzie to starcie, które będzie elektryzować miliony widzów. Mało kto wie, jakim wykształceniem może pochwalić się kultowy zawodnik, to może was zadziwić!

Mamed Khalidov. Legenda KSW może pochwalić się wybitnym wykształceniem, prawda wyszła na jaw!

Lista osiągnięć Mameda Khalidova jest naprawdę imponująca. W trakcie swojej kariery udało mu się zdobywać tytuły  międzynarodowego mistrz aPolski Full Contact Prestige w kat. -85 k, międzynarodowego mistrza Polski Full Contact Prestige w kat. -90 kg, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej (-95 kg) i międzynarodowego mistrza KSW w wadze średniej (-84 kg). Zawodnik stał się prawdziwą legendą federacji i fani czekają teraz na jego pojedynek z Tomaszem Adamkiem. Mało kto wie jednak, jakim wykształceniem może pochwalić się sportowiec i jest ono doprawdy imponujące!

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Mamed Khalidov ma niesamowite wykształcenie. Może pękać z dumy, mało kto sobie zdawał sprawę!

Wyższe wykształcenie nie jest normą wśród sportowców, jednak Mamed Khalidov stanowi chlubny wyjątek. Okazuje się, że legendarny zawodnik KSW ukończył studia wyższe i zrobił to na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku zarządzanie i administracja. Na studiowanie w Polsce zdecydował się po nauczeniu się języka polskiego we Wrocławiu, do którego trafił w 1997 roku 

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze