Derreck Lewis

i

Autor: Instagram / Derreck Lewis Derreck Lewis

Bandyta chciał dopuścić się kradzieży. Trafił na wielkiego mistrza MMA, skończył bardzo źle

2021-05-19 16:06

Czasem kara za zbrodnię przychodzi szybciej niż komukolwiek mogłoby się zdawać. Bardzo brutalnie i boleśnie przekonał się o tym jeden z przestępców w Stanach Zjednoczonych. Napaść na ulicy zakończyła się dla niego fatalnie, gdy przekonał się, że trafił na byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego UFC w wadze ciężkiej, Derrecka Lewisa.

Zło nie popłaca - doskonale wiedzą o tym wszyscy. Nie brakuje jednak tych, którzy próbują wydostać się spod twardej i ciężkiej ręki sprawiedliwości i liczyć na to, że nie będzie konsekwencji. Na całe szczęście, bardzo mocno rozczarował się jeden z przestępców w Stanach Zjednoczonych. Ten próbował okraść... zawodnika UFC wagi ciężkiej. Złodziejaszek dobierał się do samochodu byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa. I szybko przekonał się, że nie był to dobry pomysł.

UFC: Dereck Lewis pobił złodzieja

Złodziej szybko otrzymał zasłużoną karę z rąk wojownika MMA. Lewis pochwalił się obitymi kostkami, a w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie mężczyzny, który miał założony opatrunek na głowę. Informacje przekazał za pośrednictwem Twittera Ariel Helwani, dziennikarz ESPN. Z kolei sam Lewis pokazał fotografię "pechowego" przestępcy.

Derreck Lewis to wojownik największej organizacji MMA na świecie, UFC. Walczy dla niej od siedmiu lat. W trakcie kariery pokonywał m.in. Marcina Tyburę, Francisa Ngannou, Curtisa Blaydesa czy Damiana Grabowskiego. W 2018 roku mierzył się o pas mistrza królewskiej kategorii z Danielem Cormierem. Przegrał przez duszenie.

FAME MMA - Amadeusz Ferrari
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze