Postarają się o dziecko

Biseksualna gwiazda FAME MMA planuje dziecko ze swoją narzeczoną. Mama Skrzeczkowskiej chce dać im pieniądze na in vitro

2022-09-28 20:55

Choć takich osób nie brakuje, to niewielu robi tak wiele na rzecz społeczności LGBT w Polsce, co Karolina Brzuszczyńska (znana też jako Way of Blonde) i jej ukochana Agnieszka Skrzeczkowska. Panie planują się pobrać, a także chciałyby mieć dziecko. W rozmowie z Pudelkiem zdradziły, że mama drugiej z nich jest gotowa na sfinansowanie zabiegu in vitro.

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska to jedna z gwiazd organizacji FAME MMA. Od lat związana jest ze sportami walki, a razem z ukochaną zyskała jeszcze większą popularność, dzięki pojawieniu się w programie "Top Model". Influencerki działają bardzo aktywnie na rzecz społeczności LGBT w Polsce. Teraz w rozmowie z Pudelkiem ujawniły, że planują starać się o dziecko. Partnerki mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich. Mama Agnieszki Skrzeczkowskiej ma być nawet gotowa... wspomóc je finansowo przy zabiegu in vitro.

"Way of Blonde" i Agnieszka Skrzeczkowska będą starać się o dziecko? Wspomoże je mama!

Agnieszka Skrzeczkowska przyznała, że jej mama nie da im pieniędzy na ślub, ale jest gotowa sfinansować zabieg in vitro. "Way of Blonde" przyznała wprost, że chciałaby mieć trójkę dzieci! - Moja mama powiedziała, że nie da nam pieniędzy na wesele, ale da nam na in vitro, więc tego się trzymamy. W sumie miły gest, dla nas jak najbardziej na tak, bo tak czy siak, planujemy mieć dzieci - powiedziała Skrzeczkowska.

Influencerki miały już ruszyć z działaniami w tej sprawie. - Gdzieś tam się orientujemy w klinikach. Powoli dowiadujemy się, ile to kosztuje, jaka to jest przeprawa, pytamy się znajomych - przyznały w rozmowie z Pudelkiem.

Oglądaj zdjęcia Karoliny "Way of Blonde" Brzuszczyńskiej i Agnieszki Skrzeczkowskiej w galerii poniżej.

Sonda
Jestseś za tym, aby pary jednopłciowe mogły wychowywać dzieci?
Kulisy FAME MMA 15
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze