Kim jest Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska, zawodniczka organizacji FAME MMA?

2020-10-18 19:52 mso
Karolina Brzuszczyńska
Autor: instagram/way.of.blonde Karolina Brzuszczyńska

FAME MMA: Kim jest Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska? Ile ma lat? Czym się zajmuje? Podczas niedzielnej konferencji przed galą FAME MMA 8 niespodziewanie na scenie pojawiła się Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska. Na razie nie ma jeszcze przeciwniczki, ponieważ ta wycofała się w niedzielę z pojedynku. Kim jest nowa zawodniczka FAME MMA, Karolina Brzuszczyńska?

Karolina Brzuszczyńska - Kim jest? Ile ma lat? Czym się zajmuje?Karolina Brzuszczyńska lepiej znana pod pseudonimem "Way of Blonde" to uznana influencerka, Youtuberka, trenerka personalna i instruktorka Taekwondo. Jej kanały w sieci obserwuje prawie 300 tysięcy osób! Popularna jest również w serwisie Instagram. Konto śledzi blisko 50 tysięcy fanów. Piękna blondynka ma za sobą wiele sukcesów w Taekwondo. Zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski oraz srebro w Pucharze Europy. Posiada również czarny pas. Teraz sama przekazuje swoją wiedzę, trenując innych. Już niedługo ma wystąpić na galach FAME MMA. Podczas niedzielnej konferencji prasowej przed FAME MMA 8 zdradziła, że w ostatniej chwili z pojedynku wycofała się jej przeciwniczka.

Karolina Brzuszczyńska - kim jest nowa zawodniczka FAME MMA?Piękna Karolina była bardzo pozytywnie nastawiona na swoją pierwszą walkę w MMA. - Debiut w klatce, debiut w MMA. Jest na pewno troszkę stresu bo to jest dla mnie coś nowego, ale mam oswojenie ze sportami walki. Wcześniej dzięki Taekwondo nabrałam swobody psychicznej, spędziłam prawie piętnaście lat treningu na macie i dzięki temu czuje się dosyć komfortowo jeśli chodzi o samą rywalizację. Jest to jednak duże wydarzenie sportowe więc ten stres się pojawia - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Way of Blonde" jest lesbijką i żyje w związku z seksowną brunetką Agą. Jej partnerka również jest kobietą pełną energii i trenuje sporty walki. Ich wspólne życie kręci się wokół aktywności fizycznej. Jak powiedziała w rozmowie z naszym serwisem jej ukochana podczas pojedynku będzie w narożniku. Z takim wsparciem zawsze jest łatwiej o pozytywny wynik starcia. Rywalką Karoliny w klatce FFF była Patrycja "Lady Squat" Zahorska. Rywalka również jest zakochana w sporcie. Na jej Instagramie widać masę postów z sali treningowej. Obie dziewczyny przygotowywały się bardzo ciężko. Ostatecznie zwycięstwo osiągnęła "Way of Blonde".

Najnowsze