Błachowicz - Rakić O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY walka Błachowicz - Rakić DATA, GODZINA Błachowicz - Rakić 15.05 o której?

2022-05-14 11:14
Jan Błachowicz
Autor: AP PHOTO Jan Błachowicz

Błachowicz - Rakić O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY walka Błachowicz - Rakić DATA, GODZINA Błachowicz - Rakić 15.05 o której? Na kolejną walkę Jana Błachowicza w UFC musieliśmy poczekać dobrych kilka miesięcy. Ale w końcu nadeszła chwila powrotu "Cieszyńskiego Księcia" do oktagonu! W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu Błachowicz postara się wrócić na zwycięską ścieżkę, a aby tak się stało, będzie musiał pokonać Aleksandara Rakicia. Błachowicz - Rakić O KTÓREJ walka Błachowicz - Rakić GODZINA?

Błachowicz - Rakić O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY walka Błachowicz - Rakić?

Jan Błachowicz ostatnią walkę w amerykańskim UFC stoczył w październiku ubiegłego roku. I nie był to pojedynek, o którym były mistrz kategorii półciężkiej chciałby pamiętać. "Cieszyński Książę" zmierzył się wówczas z Gloverem Teixeirą i bronił pasa mistrzowskiego. Polak był faworytem tego pojedynku, ale Brazylijczyk sprawił niespodziankę i pokonał ówczesnego czempiona, samemu zostając mistrzem. Teixeira wygrał przez poddanie w drugiej rundzie i były to niewątpliwie jedne z najtrudniejszych chwil Błachowicza w zawodowej karierze. Sam zawodnik przyznawał później, że to nie był jego dzień i nic nie potoczyło się tak, jak to sobie zaplanował. Do klatki Błachowicz miał wrócić już w marcu, ale podczas przygotowań do starcia z Rakiciem nabawił się kontuzji. UFC zdecydowało o przesunięciu tego pojedynku na maj.

Błachowicz - Rakić GODZINA walki Błachowicz - Rakić 15.05 O KTÓREJ

Po nieco dłuższym oczekiwaniu fani Jana Błachowicza znów mogą zaopatrzyć się w zapas kawy i czekać na starcie Polaka w UFC. Niewątpliwie będzie to bardzo trudna przeprawa dla Błachowicza, bo Austriak już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi walczyć. Dużo pojedynków kończył przed czasem przez nokaut, a w karierze tylko dwukrotnie schodził z pola walki pokonany. Ewentualne zwycięstwo Błachowicza da nadzieje na całkiem szybkie odzyskanie pasa mistrzowskiego.

Walka Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Pojedynek Błachowicza z Rakiciem jest starciem wieczoru podczas gali UFC w Las Vegas. Oznacza to, że zawodnicy w klatce powinni pojawić się najwcześniej po godzinie 5, a najprawdopodobniej starcie rozpocznie się w okolicach godziny 6. Transmisja z gali na kanale Polsat Sport, a relacja na żywo z walki Błachowicz - Rakić na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze