Błachowicz - Teixeira O KTÓREJ godzinie KIEDY gala UFC 267 GODZINA DATA. O której początek walki Błachowicz - Teixeira UFC 267 KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE?

2021-10-27 11:53
Jan Błachowicz
Autor: PAP/Andrzej Grygiel Jan Błachowicz

Błachowicz - Teixeira O KTÓREJ godzinie KIEDY gala UFC 267 GODZINA DATA. O której początek walki Błachowicz - Teixeira UFC 267 KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE? To będzie kolejny ekscytujący wieczór dla kibiców sportów walki. W sobotni wieczór w klatce UFC ponownie pojawi się Jan Błachowicz, który w obronie mistrzowskiego pasa zmierzy się z Gloverem Teixeirą. Na gali UFC 267 zobaczymy również innych reprezentantów Polski. Błachowicz - Teixeira KIEDY i O KTÓREJ walka? UFC 267 GODZINA, DATA.

Błachowicz - Teixeira O KTÓREJ GODZINIE? UFC 267 KIEDY gala UFC 267 DATA

Jan Błachowicz w UFC przeszedł bardzo trudną i wyboistą drogę. W pewnym momencie wydawało się, że Polak jest jedną nogą poza amerykańską federacją i będzie musiał rozstać się z marzeniami. Błachowicz nie złożył jednak broni i wykorzystał szansę doskonale. 38-latek od października 2017 roku przegrał tylko jedną walkę i otworzyła się przed nim szansa na mistrzowski tytuł. We wrześniu ubiegłego roku przeszedł do historii, jako pierwszy Polak, który zdobył pas federacji UFC. Pokonał przez techniczny nokaut Dominicka Reyesa i mógł świętować największy sukces w karierze. Swoją mistrzowską formę potwierdził pół roku później, kiedy zmierzył się z Israelem Adesanią. Nigeryjczyk do czasu pojedynku z Błachowiczem był niepokonany, ale po walce musiał przełknąć gorycz porażki, a Polak mógł cieszyć się z utrzymania mistrzowskiego pasa. Taki cel przyświeca mu również przed najbliższą galą w Abu Zabi.

Błachowicz - Teixeira KIEDY walka Błachowicza na UFC 267 O KTÓREJ GODZINIE?

Podczas UFC 267 Jan Błachowicz zmierzy się z prawdziwym weteranem amerykańskiej federacji. Mowa rzecz jasna o Gloverze Teixeirze, który na karku ma już 41 lat, a mimo wszystko stanie przed wielką szanse na życiowy sukces. Brazylijczyk również notuje świetną serię. Wygrał pięć pojedynków z rzędu i zasłużenie otrzymał walkę o pas. Ponadto na gali UFC 267 zobaczymy dwóch innych Polaków, Michała Oleksiejczuka oraz Marcin Tybura.

Gala UFC 267 odbędzie się w sobotę 30 października. Początek karty głównej zaplanowano na godzinę 20:00 polskiego czasu, a karta wstępna rozpocznie się o 16:30. Pojedynek Błachowicz - Teixeira będzie walką wieczoru, a więc powinien rozpocząć się nie wcześniej niż po godzinie 23:00. Relacja z walki Błachowicz - Teixeira NA ŻYWO w INTERNECIE na sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze