Michał Boxdel Baron, Malik Montana

i

Autor: Instagram "BOXDEL", Instagram Malika Montany Michał "Boxdel" Baron, Malik Montana

"Boxdel" odpowiada Malikowi Montanie po FAME MMA 14. Wbija szpilkę! To był prowokacyjny żart?

2022-05-20 14:23

Gorąco zrobiło się na linii FAME MMA - High League. Po słowach szefa "Wysokiej Ligi" Malika Montany, który miał sugerować, że ogląda galę na nielegalnym restreamie padło wiele mocnych słów. Michał "Boxdel" Baron, czyli włodarz FAME MMA, odpowiedział na słowa rapera. W wypowiedzi dla "Super Expressu" przyznaje, że zrobiło mu się... przykro!

W ostatnich dniach zrobiło się niespodziewanie gorąco między FAME MMA i High League. Wszystko za sprawą wypowiedzi Malika Montany, który twierdził, że oglądał za pośrednictwem nielegalnego restreamu galę FAME MMA 14. Momentalnie zareagował Michał "Boxdel" Baron, który skrytykował całą sytuację. W wypowiedzi nie omieszkał wbić drobnej szpilki szefowi konkurencyjnej organizacji. Włodarz "Wysokiej Ligi" nie przez niego podejrzewany o to, by rzeczywiście oglądał nielegalnie galę. Mimo to, żarty i tak sprawiły "Boxdelowi" przykrość.

BOXDEL o Maliku Montanie: Tak po ludzku mi przykro

Walka z restreamami przypomina nieco walkę z wiatrakami. Z tego powodu ważne jest poważne traktowanie kwestii sprzedaży PPV. - Początkowo nie chciałem uwierzyć, że Malik coś takiego powiedział. Wydawało mi się to niemożliwe, żeby gość, który sam zarabia na wydarzeniach transmitowanych w formule PPV mówił takie rzeczy. Co więcej jako artysta, zarabia również na subskrypcjach czy sprzedaży oficjalnych płyt - mówi Michał "BOXDEL" Baron.

NIE PRZEGAP! Oglądanie FAME MMA jest… grzechem? Ksiądz otrzymał nietypowe pytanie, odpowiedź może zaskakiwać

Zdaniem jednego z włodarz organizacji był to jedynie żart ze strony Malika Montany, ale ten i tak miał w niego uderzyć. - Obstawiam, że to był taki prowokacyjny żart z jego strony. Ja z Malikiem dobrze żyję i tak po ludzku było mi przykro po tych słowach, nawet jeśli żartował - dodał.

Sonda
Którą organizację freak-fightową wolisz?

Malik Montana żartował o nielegalnym restreamie?

Z tego, co udało nam się dowiedzieć Malik Montana miał wykupioną transmisję PPV, a słowa o oglądaniu gali FAME MMA 14 na restreamie były jedynie niezbyt udanym żartem. Trzeba jednak pamiętać, że w walce z nielegalnymi transmisjami takie wypowiedzi mogą nie być pomocne.

Gale organizacji freak-fightowych można oglądać za pośrednictwem oficjalnych platform streamingowych.

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049
Najnowsze