Michał Boxdel Baron, Paweł Jóźwiak przed FAME 17

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Michał "Boxdel" Baron, Paweł Jóźwiak przed FAME 17

zrobiło się gorąco

Boxdel wyciągnął niepokojące materiały na Pawła Jóźwiaka! To nagranie zobaczyła cała Polska, zrobiło się gorąco

2023-02-01 23:26

Pomiędzy Michałem "Boxdelem" Baronem i Pawłem Jóźwiakiem, którzy zmierzą się w klatce rzymskiej na FAME 17 iskrzy już od dawna, a podczas konferencji prasowych przed kolejną galą FAME MMA mieliśmy okazję zobaczyć prawdziwą eskalację tego konfliktu i usłyszeć naprawdę mocne słowa. Tuż przed FAME 17 Boxdel postanowił pochwalić się materiałami, które zdobył na swojego rywala i zrobiło się gorąco.

Kiedy na scenie pojawiają się Boxdel oraz Paweł Jóźwiak, którzy nie darzą się sympatią, można spodziewać się naprawdę wszystkiego. Po mocnych dwóch konferencjach, podczas Face 2 Face przed FAME 17 doszło do niemałej zadymy i rękoczynów, kiedy szef FAME MMA uderzył prezesa FEN-u. Zanim jednak do tego doszło, widzowie obserwujący II konferencję mieli okazję zobaczyć materiał, który Michał Baron przygotował na swojego rywala, wprost zarzucając mu kłamstwo. 

Zrobiło się gorąco przed walką Boxdel - Jóźwiak na FAME 17! Szef FAME MMA wprost zarzucił rywalowi kłamstwo, ma nagranie

Do szefa FAME MMA dotarły informacje, według których Paweł Jóźwiak miał szukać na niego brudów, a pomagać miał mu w tym chłopak bardzo dobrze znający Boxdela. Jak wynika z relacji Barona, w zamian Paweł Jóźwiak miał pomóc mu w otrzymaniu walki na. Na dowód swoich słów postanowił wyświetlić na monitorze film, na którym chłopak rozmawia z Pawłem Jóźwiakiem i dopina szczegóły ich umowy. - Powiedział mi wszystko, że prosiłeś go o brudy na mnie, że chciałeś dać mu walkę w PRIME. Mamy nagranie, jak sam do niego dzwoniłeś - wypalił Boxdel tuż przed pokazaniem nagrania. 

Boxdel wyciągnął niepokojące materiały na Pawła Jóźwiaka! To nagranie widziała cała Polska, zrobiło się gorąco

- Nikogo nie prosiłem. Przyszedł sam i narzekał, jak go bardzo skrzywdziłeś i opowiadał mi o tym (...) Fajnie żeście to ułożyli. Przychodzisz do mnie po pomoc i takie gadki... - bronił się Paweł Jóźwiak utrzymując, że sytuacja przedstawiona przez szefa FAME MMA wygląda w rzeczywistości zupełnie inaczej. 

Zobaczcie, jak Boxdel schudł przed walką z Pawłem Jóźwiakiem, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?
Najnowsze