Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku

i

Autor: SE Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku

Boxdel zrównał Pawła Jóźwiaka z ziemią! Poleciały ostre słowa, szef FAME MMA nie gryzł się w język [TYLKO U NAS]

2022-02-21 13:35

Początkowo włodarze federacji FAME MMA, a zwłaszcza Boxdel nie mieli problemu z przejściem Don Kasjo do nowopowstałej organizacji PRIME MMA, a sam Baron życzył Życińskiemu powodzenia. Sytuacja jednak diametralnie się zmieniła, kiedy pojawiły się wieści o tym, że za nową organizacją stoi Paweł Jóźwiak, włodarz FEN-u. To sprawiło, że Boxdel nie miał litości dla swojej konkurencji, a podczas rozmowy z "Super Expressem" nie gryzł się w język, mówiąc o Jóźwiaku.

Kiedy tylko pojawiły się informacje o tym, że za nową federacją PRIME Show MMA stoi Paweł Jóźwiak, którego większość fanów sportów walki może kojarzyć z prowadzenie innej federacji - FEN, "Boxdel" zaczął patrzeć uważniej na ręce swojej konkurencji, wytykając im kolejne błędy. Jak się okazuje, powodem takiego stanu rzeczy był właśnie Paweł Jóźwiak, za którym nie przepada specjalnie włodarz FAME MMA. - Wzajemnie się jakby wspieraliśmy z Kasjo. On miał bardzo dobre pieniądze, a my rośliśmy w siłę, ale później była ta odbitka Kasjo w stronę swojej federacji, czyli PRIME. Ja go tam nie widzę w KRS, więc to nie jest prawowity włodarz, a ja nie lubię Jóźwiaka po prostu. On mnie wku**** stary… to jest gość, którego nie darzę żadnym szacunkiem i dlatego ich nie trawię - wyznał Boxdel w rozmowie z "Super Expressem" tłumacząc, dlaczego zmienił nastawienie do nowej federacji Kasjusza Życińskiego.

Szef FAME MMA ujawnia! Federacja pozwie Don Kasjo, w tle ogromne pieniądze [TYLKO U NAS]

Sonda
Jak oceniasz decyzję Don Kajso o odejściu z FAME MMA?

Boxdel zaorał Pawła Jóźwiaka! Z ust włodarza FAME MMA padły mocne słowa

Michał "Boxdel" Baron nie ukrywał, że gdyby nie obecność Pawła Jóźwiaka z PRIME MMA, jego stosunek do organizacji byłby zupełnie inny. Wszystko przez to, że prezes FEN-u niejednokrotnie w przeszłości uderzał w FAME MMA. - To jest gala gościa – jego tam niby nie ma w tej firmie, ale ja wiem, że on ciągnie za sznurki, bowiem wiem trochę więcej. On nas wyzywał FAME od patologii, cisnął nas, jechał z nami jak z ku***** po prostu, a w tym momencie format 1:1 zaje*** bo widzi, że można na tym zarobić. I dlatego strzelam w niego punchami, bo jest turbo hipokrytą - dodał Boxdel nie zostawiając suchej nitki na Pawle Jóźwiaku. Zobaczcie całą rozmowę z włodarzem FAME MMA, klikając w nasz materiał wideo poniżej!

Zapytali Normana Parke'a, co myśli o Marcinie Najmanie. Niepopularna opinia. "Wielu ludzi pie***..."

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze