Brazylijski King Kong zmiecie Longera?! Geronimo dos Santos wystąpi na FEN 38

2022-01-19 14:31

Nie wolno mrugać! Tak w trzech słowach można opisać walkę wieczoru gali FEN 38, która już w sobotę odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Michał Andryszak (30 l.) zmierzy się z potężnym Geronimo dos Santosem (42 l.). "King Kong" czy "Longer"? Ktoś na pewno wyląduje na deskach.

Wszyscy bali się potężnego goryla w filmie. Brazylijski "King Kong" sieje postrach w ringu. Wygrywał 44 pojedynki, z czego aż 39 kończył przed czasem. Geronimo dos Santos aż 33 razy pokonywał swoich przeciwników przed czasem. W Ostrowie Wielkopolskim trafi jednak swój na swego. Michał Andryszak potrafił nokautować swoich rywali w zaledwie 9 s! Tylko jedno zwycięstwo zakończył sędziowską decyzją.

NIE PRZEGAP! FEN 38. Esiava: Nie chcę odejść z FEN-u bez pasa. Nie zawiodę

Dos Santos bił się z wieloma legendami MMA z całego świata. W karierze mierzył się m.in. z Aleksandrem Emelianenką czy Joshem Barnettem. Żadnego z nich fanom MMA przedstawiać nie trzeba. Jak zaprezentuje się przed polską publicznością? Eksperci z TOTALbet, którzy mają wyłączność na kursy na FEN 38, nie mają wątpliwości. Faworytem starcia jest Andryszak. Czy "King Kong" sprawi niespodziankę?

Gala FEN 38 w sobotę 22 stycznia. Transmisja na Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze