PRIME 5: Hunter - Miklasz

i

Autor: PRIME MMA PRIME 5: Hunter - Miklasz

Co za zestawienie!

Brutalna walka na Prime MMA 5! Znane z GROMDY i Wotore gwiazdy walk na gołe pięści zadebiutują we freak-fightach

2023-06-01 11:29

Gala PRIME 5 zbliża się wielkimi krokami, a federacja "Don Kasjo" odsłania kolejne karty. Już 1 lipca we Wrocławiu do klatki wejdą dwie gwiazdy walk na gołe pięści. Hunter znany z GROMDY zmierzy się z finalistą turnieju Wotore - Kacprem Miklaszem w K-1 w małych rękawicach. To zwiastuje potężne grzmoty!

Dwóch weteranów walk na gołe pięści zmierzy się w szalonym pojedynku na PRIME 5, już 1 lipca! Hunter, znany z GROMDY, zmierzy się z finalistą turnieju Wotore - Kacprem "Polish Machine" Miklaszem. Starcie zakontraktowano w formule K-1 na małe rękawice. Daniel Więcławski, czyli popularny "Hunter", dwukrotnie wziął udział w turnieju GROMDA. W jednym z nich doszedł do finału, ulegając "Mario", który zastąpił innego kontuzjowanego finalistę. Łącznie dla tej federacji stoczył aż siedem walk. Znany jest z bezkompromisowego stylu walki. Wyznaje zasadę, że najlepszą obroną jest atak. Tym razem pięściarz stanie do pojedynku w formule kickbokserskiej.

Walka Hunter - Miklasz na PRIME 5

Kacper Miklasz jest znany polskim kibicom sportów walki już od lat. "Polish Machine" zasłynął przede wszystkim dojściem do finału turnieju Wotore, tam przegrał dopiero z doświadczonym Michałem Pasternakiem. Kacper zasłynął nie tylko umiejętnościami w walce, ale również swoimi złotymi tekstami. Miklasz startuje w wielu formułach walki, zarówno MMA, jak i K-1 czy boksie.

Karta walk PRIME 5 będzie obfitować w wiele zaskakujących i intrygujących starć. Czeka nas kilka głośnych debiutów, jak i walki największych gwiazd federacji. Gala PRIME 5 odbędzie się już 1 lipca 2023 r. na hali Orbita we Wrocławiu. Sprzedaż biletów ruszyła w serwisie Eventim. Gala odbędzie się tradycyjnie w systemie PPV.

Aktualna karta walk PRIME 5:

  • Don Kasjo vs Dominik Zadora
  • Bagieta vs Kapela
  • Paweł Jóźwiak vs TBA
  • Puszbarbie vs Piątkowska
  • Ztrolowany vs Tarzan
  • Wielki Bu vs Lupa
  • Hunter vs Polish Machine
Sonda
PRIME Show MMA 5: Kto wygra walkę Don Kasjo - Zadora?
Artur "Kornik" Sowiński udanie zadebiutował w Prime MMA i WYZWAŁ do walki Popka
Najnowsze