UFC: Nokaut na Williamie Knighcie

i

Autor: UFC Europe Twitter / ZRZUT EKRANU UFC: Nokaut na Williamie Knighcie

Brutalny nokaut na gali UFC. Po serii ciosów padł na matę! Sędzia zareagował błyskawicznie [WIDEO]

2022-04-17 12:31

Wielkanoc to nie problem dla fanów sportu. Kibice doskonale zdają sobie sprawę, że po niedzielnym obiedzie mogą zasiąść przed telewizorem i oglądać rywalizację na najwyższym poziomie. Także w nocy działo się wiele. Na gali UFC nie brakowało efektownych, krwawych starć. Jeden z pojedynków zakończył się brutalnym nokautem.

W nocy z soboty na niedzielę wielu kibiców smacznie spało, by wyspać się na wielkanocne śniadanie. Nie brakowało jednak wielkich sportowych emocji. Z 16 na 17 kwietnia czasu polskiego Devin Clark mierzył się na gali UFC Fight Night z Williamem Knightem. Brutalne starcie można było oglądać z przyjemnością. "Knightmare" twardo mierzył się ze swoim rywalem, ale w końcu w trzeciej rundzie miał swoją chwilę słabości. Problemy zaczęły się od bezlitosnego łokcia, który w połączeniu z kolejnymi ciosami powalił go na matę.

UFC: Brutalny nokaut na gali UFC w Las Vegas

William Knight padł na deski i sędzia momentalnie musiał wkroczyć do akcji, by oszczędzić Amerykaninowi dużo zdrowia. Clark zadawał kolejne ciosy do momentu, gdy został powstrzymany przez arbitra. Zobacz brutalny nokaut na gali UFC on ESPN w UFC Apex w materiale wideo poniżej.

NIE PRZEGAP! Znany komentator wywołał burzę jednym wpisem. Musiał wszystko tłumaczyć, duże nieporozumienie

UFC on ESPN: Wyniki gali 16/17 kwietnia

W walce wieczoru Belal Muhamad mierzył się drugi raz w karierze z Vicente Luque. Pierwszy z nich wygrał po pięciu rundach rywalizacji po jednogłośnej decyzji sędziów. Caio Borralho triumfował w co-main evencie z Gadzhim Omargadzhievem.

Sonda
Czy oglądasz gale UFC?
Kulisy Fame MMA 13
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze