Były mistrz UFC jest W FURII po zarzutach napaści na tle seksualnym. W końcu zabrał głos!

2020-09-18 18:43 MD
Conor McGregor
Autor: East News Conor McGregor

Kariera Conora McGregora w UFC sprawia, że były mistrz tej federacji mieszanych sztuk walki wciąż ma mnóstwo fanów. Jednocześnie jednak Irlandczyk przyzwyczaił sympatyków, że nie stroni od wpadania w kłopoty i wikłania się w różne dziwne historie. Tak też było w ostatnich dniach, gdy został zatrzymany pod zarzutem napaści na tle seksualnym. Sportowiec zdecydował się w końcu przemówić na ten temat!

McGregor nigdy w swoim życiu nie stronił od różnego rodzaju konfliktów. Tym razem jednak sprawy całkowicie wymknęły się spod kontroli. Irlandczyk został bowiem zatrzymany na Korsyce po tym, jak w jednym z lokali miał pokazać pewnej kobiecie intymną część swojego ciała. Poszkodowana zgłosiła sprawę do odpowiednich służb, a te pojmały niesfornego sportowca. Jego prawnicy szybko jednak doprowadzili do wypuszczenia byłego mistrza UFC z aresztu.

Cezary Kucharski oskarża Roberta Lewandowskiego. Chodzi o 39 mln złotych i loty odrzutowcem

Ale cała sprawa w taki sposób przecież się nie kończy. Teraz jest ona wnikliwie badana i na podstawie śledztwa okaże się, czy McGregor jest winien zarzucanego mu czynu, czy też został wyłącznie pomówiony. Po kilku dniach milczenia Irlandczyk zdecydował się zająć stanowisko za pomocą swojego oficjalnego profilu na Twitterze, pisząc m.in.: "Nigdy nie odpuszczę! Prawda jest prawdą i ona dodaje mi skrzydeł. Niech Bóg błogosławi prawdę!".

Problem w tym, że Mcgregor wkrótce potem... wszystko skasował. Świat i tak zdążył jednak zapoznać się z tym, co wojownik miał do przekazania. Co dalej? Teraz pozostaje wyłącznie czekać na wyniki pracy francuskiej policji, która wyjaśni, co wydarzyło się w jednym z lokali na Korsyce.

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze