Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

monstrum

Ciarki przechodzą na widok, przed czym znalazł się Arkadiusz Tańcula! Oczy wychodzą z orbit, prawdziwe monstrum

2024-05-12 22:24

Po niezwykle trudnych miesiącach, w których Arkadiusz Tańcula podejmował kolejne walki, teraz gwiazdor FAME MMA i aktor znany z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" postanowił wybrać się na zasłużone wakacje. Regularnie pokazuje swoim fanom to, jak spędza czas i jedną z relacji mógł zaskoczyć sporą część internautów. Aroy odbędzie bowiem rejs ogromnym statkiem wycieczkowym, który robi piorunujące wrażenie.

W przeciągu ostatniego roku, Arkadiusz Tańcula stoczył aż pięć walk, z czego dwie od początku 2024 roku. Po porażkach z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką podczas turnieju FAME 20 oraz z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na PRIME 8, aktor znany z występów w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" postanowił udać się na zasłużony odpoczynek na drugi koniec świata, do Ameryki Północnej. Przy okazji Tańcula odbędzie rejs olbrzymim wycieczkowcem, który już na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Zawodnik FAME MMA pokazał prawdziwe monstrum na swoim Instagramie i potrzebował kilku sekund, aby objąć cały statek. 

Sonda
Kto wygra walkę Amadeusz Ferrari - Denis Załęcki

MSC Seashore, bo tak nazywa nazywa się wycieczkowiec na którym Arkadiusz Tańcula spędzi najbliższe dni, to jeden z największych okrętów na świecie. Mierzący 339 metrów długości oraz 41 szerokości posiada aż 16 pokładów pasażerskich. W czasie rejsu zawodnik FAME MMA na pewno nie będzie się nudził, bowiem na statku zaplanowano masę atrakcji dla podróżujących. 

Arkadiusz Tańcula wypoczywa na wielkim statku

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula screen Arkadiusz Tańcula wypoczywa na wielkim statku
Arkadiusz Tańcula wypoczywa na wielkim statku

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula screen Arkadiusz Tańcula wypoczywa na wielkim statku

Wczasowicze, w tym również Arkadiusz Tańcula mają do dyspozycji m.in. 9 jacuzzi, 4 baseny, aquapark ze zjeżdżalniami, kolejkę tyrolską, tor przeszkód ze ścianką wspinaczkową, siłownię, a nawet fryzjera i salon piękności. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze