Clout MMA 1

i

Autor: materiały prasowe / Clout MMA Clout MMA 1

nadchodzi wielkie wydarzenie

Clout MMA odkrywa kolejne karty! Znana już niemal cała karta walk na Clout MMA 1

2023-07-12 22:11

Na konferencji prasowej w środę, 12 lipca, Clout MMA ogłosiło kolejne nazwiska, jakie pojawią się na gali Clout MMA 1 5 sierpnia. W karcie walk pojawił się m.in. Dominik Pudzianowski, brat Mariusza i Krystiana. Oprócz niego ogłoszono także kolejnych zawodników i zawodniczki, jakich będziemy mieli okazję oglądać w hali COS Torwar w Warszawie i znamy już niemal całą kartę walk na Clout MMA 1.

CLOUT MMA 1: Pudzianowski, Skowyra, Pająk i Sobierajski zawalczą w Warszawie

Podczas pierwszego panelu I konferencji CLOUT MMA ogłoszono kolejny pojedynek, do którego dojdzie 5 sierpnia. W formule K-1 zmierzą się bijący wszelkie rekordy, nawet te pozornie niemożliwe, Wojciech Sobierajski. W wojowniczą podróż w klatce zabierze go Piotr Pająk, który wraca do klatki po porażce z byłym mistrzem organizacji FEN i Babilon MMA, a obecnie gwiazdą KSW Danielem Rutkowskim.

W klatce zadebiutuje także Dominik Skowyra, który jest popularnym polskim TikTokerem. Sport także nie jest mu obcy. Od kilkunastu lat trenuje judo i z pewnością nie zawaha się, by wykorzystać to doświadczenie przeciwko Piotrowi „Lizakowi” Lizakowskiemu. Gwiazda ekipy EBE EBE będzie musiała sprostać dużo cięższemu przeciwnikowi. „Lizak” lubi wyzwania i chętnie sprawdzi się ze Skowyrą w MMA.

Znamy już niemal całą kartę walk na galę CLOUT MMA 1!

W klatce CLOUT MMA pojawią się „Ninja Jarek”, „Najlepsza Polska Dziennikarka”, „Czarek Czaruje” i „Szalony Reporter. Podczas drugiego i trzeciego panelu I konferencji organizacji CLOUT MMA ogłoszono kolejne pojedynki w karcie walk. Konrad Karwat, czyli były strongman doskonale kojarzony z kanału „Strong Ekipa”, zmierzy się z doskonale kojarzonym w środowisku siłowym Jarosławem „Ninją Jarkiem” Sobonkiewiczem. W karcie walk pojawiło się także starcie Tomasza „Szalonego Reportera” Matysiaka z Cezarym "Czarek Czaruje" Gołębiewskim. Emocjonującej rywalki nie zabraknie także dla Nikoli „Nikity” Alokin, która zmierzy się z doskonale znaną w środowisku freak-fightowym „Najlepszą Polską Dziennikarką” Moniką Laskowską.

CLOUT MMA 1: Sprzedaż biletów trwa!

Trwa sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 1, a wejściówki na nasze pierwsze wydarzenie wciąż są dostępne na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na CLOUT MMA 1 rozpoczynają się od 79 złotych!

Oficjalnym bukmacherem CLOUT MMA jest Fortuna zakłady bukmacherskie

Sponsorami gali CLOUT MMA 1 są: Overlord - producent najlepszych akcesoriów sportowych i sprzętu treningowego, Extreme Hobby - producent zaawansowanej technicznie odzieży sportowej, Hotpay - system płatności internetowych. Patron medialny organizacji to „Super Express”.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 1:

 • Zbigniew Bartman – TBA
 • Andrzej „Polish Prince” Fonfara – Marcin „El Testosteron” Najman
 • Tomasz Sarara – Jay „Da Spyda Killa” Silva
 • Denis Labryga – Dawid „Crazy” Załęcki
 • Paweł „Scarface” Bomba – Dominik Pudzianowski
 • Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka – Paulina Hornik
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – Cezary "Czarek Czaruje" Gołębiewski
 • Nikola „Nikita” Alokin – Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
 • Piotr „Lizak” Lizakowski – Dominik Skowyra
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański – Mariusz „Super Mario” Sobczak
 • Konrad Karwat – Jarosław „Ninja Jarek” Sobonkiewicz
 • Piotr Pająk – Wojciech „Rekordzista” Sobierajski
Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?
Najnowsze

Materiał sponsorowany