Conor McGregor pił drinki z damskiego BUTA. Smrodu nie poczuł! [WIDEO]

2020-01-21 10:38 KG
Conor McGregor
Autor: twitter.com/zrzut ekranu Conor McGregor

To był powrót w świetnym stylu! Po porażce z rąk Khabiba Nurmagomedova w październiku 2018 roku, "The Notorious" po raz kolejny wygrał. Podczas walki wieczoru gali UFC 246, w 40 sekund odprawił z kwitkiem Donalda "Kowboja" Cerrone. Zawodnik swoje zwycięstwo świętował w jednym z nocnych klubów w Las Vegas, gdzie jak się okazuje wypił alkohol z buta swojej fanki!

Fani kontrowersyjnego Irlandczyka szaleli z radości, gdy ten w 40 sekund rozbił doświadczonego Donalda Cerrone (36-14). Conor McGregor wrócił na zwycięską ścieżkę, po dotkliwej porażce z rąk Khabiba Nurmagomedova (28-0). Irlandczyk zapowiada walkę o szczyt i już teraz spekuluje się kto będzie jego kolejnym rywalem.

Po szybkiej robocie w klatce UFC, McGregor razem z najbliższymi udał się do Encore Beach Club gdzie odbyło się oficjalne after party. Ekskluzywny nocny klub w Las Vegas pękał w szwach, znalazło się wielu chętnych, którzy razem ze swoim idolem chcieli świętować zwycięstwo. Nagle bawiący się przy DJ'u Irlandczyk otrzymał od kobiety but, w którym był alkohol! Zawodnik bez wahania wypił zawartość!

Zgromadzeni tam fani oszaleli, a ewidentnie radosny McGregor dodatkowo podpisał się na obuwiu swojej fanki. Kobieta zdecydowanie będzie miała jedną z najbardziej oryginalnych pamiątek. Impreza Irlandczyka trwała do późnych godzin nocnych.

Fani 31- latka już zastanawiają się kto będzie jego kolejnym przeciwnikiem. Wśród potencjalnych rywali wymienia się Jorge Masvidala (35-13), który w 2019 roku zaliczył trzy bardzo ważne wygrane. Celem Irlandczyka jest zdobycie pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej. Byłby to dla niego trzeci tytuł w federacji UFC.