Anna Lewandowska wyleczyła Klarę SMALCEM! To działa!

2020-01-21 10:25 MD
Klara Lewandowska, Ania Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córką Klarą

Kilka dni temu Anna Lewandowska podzieliła się z fanami niekonwencjonalną metodą leczenia choroby swojej córeczki Klary. Znana trenerka fitness postanowiła nasmarować dziecko gęsim smalcem. Teraz ponownie odniosła się do całej sytuacji biorąc pod uwagę fakt, że wywołała ona mnóstwo emocji i różnych komentarzy - zarówno tych przychylnych, jak i mniej entuzjastycznie nastawionych.

Przed kilkoma dniami znana trenerka fitness zwierzyła się na swoim Instagramie, że od kilku dni ma kłopoty ze snem, gdyż Klara narzeka na problemy zdrowotne. Jednocześnie postanowiła zdradzić sposób na walkę z przeziębieniem, z którym szczególnie w okresie zimowym z pewnością zmaga się wiele maluchów.  - Na przeziębienie okład ze smalca. Super rozgrzewa. Jest skuteczny na kaszel i przeziębienie - napisała Ania, pokazując... smalec gęsi! Po chwili udostępniła także fragment swojej strony internetowej, na której radziła, jak przygotować prawidłowy okład. - Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i okryj ręcznikiem - brzmiał opis z "Healthy Plan by Ann".

Teraz Lewandowska postanowiła odnieść się do tego wszystkiego ponownie. A to dlatego, że sytuacja wzbudziła mnóstwo komentarzy, również i tych powątpiewających w skuteczność niekonwencjonalnej metody. - Pytacie mnie o moją propozycję na domowe leczenie. Niech każdy robi to, co chce. Niech każdy stosuje takie rzeczy, które dziecku być może pomogą. Mojemu pomogło. Trzy dni i zdrowa, szczęśliwa, uśmiechnięta. To najważniejsze. Chyba, że od razu wybieracie antybiotyki - to już zostawiam wam - powiedziała kobieta.

Lewandowska po raz kolejny pokazała, że okazuje się prawdziwą pionierką nie tylko w kwestii ćwiczeń oraz dbania o tężyznę fizyczną. Teraz z pewnością wiele mam zdecyduje się śięgnąć po smalec gęsi, by uporać się z chorobą swoich dzieci.

Najnowsze