Daniel Omielańczuk, Denis Załęcki

i

Autor: Super Express/High League Daniel Omielańczuk, Denis Załęcki

Gorąco między nimi!

Daniel Omielańczuk zaatakował Denisa Załęckiego po kompromitacji na High League. Ostro z nim pogrywa! Mocna reakcja

2023-03-21 10:02

Konflikt Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim powoli nabiera rumieńców. Po walce na High League w "Bad Boya" postanowił się uderzyć także zawodnik KSW, który wcześniej bił się między innymi dla UFC czy ACA. Omielańczuk wbił bolesną szpilkę wojownikowi z Torunia, który chciałby się z nim zmierzyć.

Daniel Omielańczuk toczy medialny bój z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Konflikt powoli się napędza i nie można wykluczyć, że w końcu dojdzie do jego wyjaśnienia w klatce. - Dziadek… Daj Ty sobie spokój. High League czeka… Bijmy się, a nie przytulajmy - napisał po ostatniej walce Omielańczuka w KSW z Michałem Kitą Załęcki. Były zawodnik organizacji UFC czy ACA postanowił odegrać się po klęsce "Bad Boya" na "Wysokiej Lidze".

Zawodniczki oszalały po wygranej walce. Z radości pokazały zdecydowanie za dużo! To widok tylko dla dorosłych

Omielańczuk zaatakował Załęckiego po klęsce na High League

Jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej wbił bardzo bolesną szpilkę Denisowi Załęckiemu, uderzając w jego czułe punkty. Postanowił odnieść się do cech ważnych dla "Bad Boya" z High League.

- Honor, charakter, zasady, sportowiec - takie rzeczy wypisał na swoim Instagramie Daniel Omielańczuk, stawiając obok każdego znaku czerwony "X", wskazując, że tych rzeczy u Załęckiego nie da się znaleźć. - Szkoda gadać - dodał nieco niżej były zawodnik UFC.

Ta wypowiedź na pewno nie spodoba się "Bad Boyowi", dla którego honor, charakter i zasady to cechy, którymi lubi się szczycić.

Kamil Łaszczyk wróci do FAME MMA? Nie pozostawił żadnych złudzeń! | Andrzej Kostyra

High League: Klęska Denisa Załęckiego

Denis Załęcki przegrał z Pawłem Tyburskim na gali High League 6 z powodu dyskwalifikacji po dwukrotnym kopnięciu rywala, choć walka była w formule bokserskiej. W sieci wybuchła burza oburzonych fanów z powodu skandalicznej postawy "Bad Boya".

W walce wieczoru gali High League 6 Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski przegrał z Marcinem Dubielem przez duszenie w pierwszej rundzie.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze