Don Diego - Denis Załęcki TRANSMISJA NA ŻYWO. High League 3 Extra Don Diego - Załęcki JAK OBEJRZEĆ? Walka Kubiszyn - Załęcki LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć Don Diego - Denis Załęcki?

i

Autor: Instagram/High League Don Diego - Denis Załęcki TRANSMISJA NA ŻYWO. High League 3 Extra Don Diego - Załęcki JAK OBEJRZEĆ? Walka Kubiszyn - Załęcki LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć Don Diego - Denis Załęcki?

Don Diego - Denis Załęcki TRANSMISJA NA ŻYWO. High League 3 Extra Don Diego - Załęcki JAK OBEJRZEĆ? Walka Kubiszyn - Załęcki LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć Don Diego - Denis Załęcki?

2022-06-20 10:49

Don Diego - Denis Załęcki TRANSMISJA NA ŻYWO. High League 3 Extra Don Diego - Załęcki JAK OBEJRZEĆ? Walka Kubiszyn - Załęcki LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć Don Diego - Denis Załęcki? Ta walka przeszła już do historii freak fightów. Mateusz "Don Diego" Kubiszyn miał zmierzyć się z Denisem "Bad Boyem" Załęckim podczas High League 3, ale kwestie bezpieczeństwa sprawiły, że ten pojedynek został odwołany. Kibice byli rozczarowani, jednak federacja obiecała, że szybko doprowadzi do tej walki. High League dotrzymało słowa i już 20 czerwca "Don Diego" i "Bad Boy" skrzyżują rękawice. Poniżej dowiesz się, jak obejrzeć walkę Don Diego - Denis Załęcki. High League 3 Extra Don Diego - Załęcki TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie obejrzeć?

Don Diego - Denis Załęcki TRANSMISJA NA ŻYWO. High League 3 Extra Don Diego - Załęcki JAK OBEJRZEĆ?

Ta walka elektryzowała kibiców już od momentu ogłoszenia. Denis "Bad Boy" Załęcki to jeden z najbardziej kontrowersyjnych freak fighterów w Polsce, a jego konflikt z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem narastał z dnia na dzień. Przed High League 3 emocje sięgały zenitu, a większość fanów czekała w dużej mierze na ten pojedynek. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych słów, jednak już dzień przed galą zrobiło się gorąco. Załęcki wraz z ojcem nie pojawił się na oficjalnej ceremonii ważenia na prośbę organizatorów. Ważenie i ostatni face to face przed zaplanowaną walką w Trójmieście odbyło się w Warszawie. Zwiastowało to pewne problemy, ale organizatorzy zapewniali, że do walki dojdzie. Tuż przed startem gali przeniesiono ją na sam koniec, ale ostatecznie nawet to nie pomogło. W Ergo Arenie działy się dantejskie sceny, a włodarze wraz z policją postanowili odwołać starcie Kubiszyna z Załęckim.

Skandal z kibolami na High League 3. Mamy komentarz policji! Jest bilans zatrzymanych i szczegóły zakończenia imprezy

Walka Kubiszyn - Załęcki LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć Don Diego - Denis Załęcki?

Fani byli rozczarowani, jednak bezpieczeństwo kibiców było ważniejsze. Starcia pseudokibiców przeniosły się na niemal całą halę, a atmosfera w Ergo Arenie była fatalna. High League przyjęło wizerunkowy cios na klatę i natychmiast ogłosiło, że postara się o organizację oczekiwanej walki w jak najszybszym terminie. Ostatecznie federacja Malika Montany dopięła wszystkie szczegóły po nieco ponad 2 tygodniach. Podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra dojdzie do starcia "Don Diego" z "Bad Boyem". Kibice obecni w hali i ci, którzy wykupili PPV mogą być spokojni - otrzymają darmowy dostęp do walki.

Ujawniamy kulisy zadymy na High League 3. Dlatego nie doszło do pojedynku "Don Diego" - Denis Załęcki!

Walka Don Diego - Denis Załęcki odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca. Początek High League 3 Extra o 20:00. TRANSMISJA będzie dostępna w systemie PPV na stronie HighLive.TV. Jest to jednak wyjątkowa sytuacja, gdyż posiadacze biletów na galę High League 3 i ci, którzy wykupili PPV na to wydarzenie (4 czerwca) otrzymają darmowy dostęp. Kibice obecni w Ergo Arenie otrzymają kod PPV za darmo na maila. Posiadacze PPV na całą galę HL3 powinni mieć już dostęp przypisany do swojego konta. Pozostali fani mogą wykupić PPV na stronie HighLive.TV. Taka usługa kosztuje 9,99 zł, a wersja High League 3 + High League 3 Extra kosztuje 24,99 zł. Darmowa relacja NA ŻYWO z walki Don Diego - Denis Załęcki w portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Sonda
Kto wygra walkę Denis Załęcki - Don Diego?
Don Diego pewny siebie przed walką z Denisem Załęckim na High League 3
Najnowsze