Don Kajo

i

Autor: Kamil Kacperczyk Don Kasjo

"Don Kasjo" szczerze o areszcie domowym. To nie była jego jedyna kara, wszystko ujawnił | Andrzej Kostyra

2022-06-27 16:51

Niewiele jest tak charyzmatycznych postaci w świecie freak-fightów jak Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Były pięściarz i popularny celebryta znany z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" był gościem najnowszego odcinka vloga Andrzeja Kostyry. Legendarny dziennikarz i komentator przepytał go nie tylko w sprawie nadchodzącej gali PRIME SHOW MMA 2! Nie zabrakło też tematu pobytu w areszcie domowym Don Kasjo!

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński już jakiś czas temu opowiadał o swoich problemach z prawem. - Dwa lata temu bawiłem się w Iławie z jednym z moich fanów. Balowaliśmy całą noc, było miło, ale nagle ten gościu rzucił się na mnie z łapami. Potraktowałem go podobnie i za karę dostałem „iławskiego roleksa”, czyli bransoletę na nogę i mam ograniczoną wolność. Z domu mogę wychodzić o określonych porach – opowiadał szczerze Życiński w rozmowie z "Super Expressem" w marcu tego roku.

NIE PRZEGAP! Padniecie po zobaczeniu, jak Artur Szpilka wyglądał w młodości! Tego szczegółu nie da się odzobaczyć, prawdziwy hit

"Don Kasjo" gościem vloga Andrzeja Kostyry. Opowiedział o areszcie domowym

"Don Kasjo" nie ukrywa swoich problemów z tym tematem. Gwiazdor PRIME miał areszt domowy. Teraz w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że musi też wykonywać prace społeczne. - Osiem miesięcy mnie czeka. Odrabiam je w Gdańsku w schronisku "Promyk". Też można powyprowadzać pieski, zapraszam. Nie jestem wylewny w uczuciach do zwierząt, ale też nie biorę ich tylko do zdjęcia na Instagrama, by udawać, że jestem miłośnikiem - opowiada Życiński.

Oglądaj całą rozmowę Andrzeja Kostyry z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim w materiale wideo i na kanale KOstyra SE na YouTube!

Andrzej Kostyra Don Kasjo o areszcie domowym

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?  

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze