Don Kasjo wyznaje: Poluje na mnie cała POLICJA! To nadgorliwość i nękanie | vlog Andrzeja Kostyry

2021-04-07 11:20 Marcin Długosz
Don Kasjo - vlog Andrzeja Kostyry
Autor: SE "Don Kasjo" - vlog Andrzeja Kostyry

Kasjusz Życiński, a więc popularny "Don Kasjo", niezmiennie wywołuje spore emocje nie tylko w gronie fanów sportów walki. Mężczyzna przygotowuje się do swojego kolejnego pojedynku w federacji FAME MMA - tym razem na jego drodze stanie Norman Parke. Ale tygodnie poprzedzające to wydarzenie upływają Życińskiemu także na przejściach z... sopocką policją, o czym opowiedział we vlogu Andrzeja Kostyry.

O Kasjuszu Życińskim niezwykle głośno zrobiło się pod koniec ubiegłego roku, kiedy w ramach federacji FAME MMA stoczył pojedynek z Marcinem Najmanem. Przeciwnik nie dostosował się jednak do bokserskich zasad pojedynku. Wcześniej "Don Kasjo" sprowokował "El Testosterona" sugerując mu, że ten ma romans z Esmeraldą Godlewską. W klatce zrobiło się bardzo gorąco, przez co pojedynek zakończył się w atmosferze skandalu. Najman pożegnał się z FAME MMA, tego samego nie uczynił natomiast Życiński.

Krzysztof Radzikowski pokazał dane, które zwalają z nóg. Nie do wiary, co dzieje się z jego organizmem

Teraz przed Życińskim kolejne wyzwanie w postaci boju z Normanem Parke, ale w międzyczasie... problemy z policją. - Czepiają się o te różne maseczki, nie-maseczki, o Don Kasjo... Dopiero co przyjechałem do Sopotu, podjechali policjanci i powiedzieli, że na mnie poluje już cała trójmiejska drogówka. Bo akurat odebrałem prawo jazdy, które odebrali mi za prędkość. Chcieli wystawić mandat, jakieś sprawy będą zakładać... To jest po prostu ich nadgorliwość i nękanie - opisał "Don Kasjo" w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra

Fani Życińskiego z pewnością będą śledzili z ciekawością także i ten wątek jego życia!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze