Krzysztof Radzikowski pokazał dane, które zwalają z nóg. Nie do wiary, co dzieje się z jego organizmem

2021-04-07 9:50
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Rozpoczynając swoją przygodę w sporcie czy to zawodowym, czy amatorskim należy pamiętać o wielu ważnych sprawach. Bez zwracania uwagi na istotne kwestie można bowiem szybko nabawić się poważnego urazu, który wykluczy nas z aktywności na wiele tygodni, a nawet miesięcy. Tacy doświadczeni zawodnicy jak Krzysztof Radzikowski zdają sobie sprawę, o czym należy pamiętać podczas treningów. Jego ostatni post na Instagramie doskonale obrazuje, co dzieje się z jego organizmem podczas ćwiczeń.

W obecnych czasach zdecydowanie trudniej jest zadbać o swoją formę fizyczną. Zamknięte siłownie, baseny, czy inne miejsca, gdzie można aktywnie spędzać czas sprawiają, że wielu zdanych jest na domowe ćwiczenia. Jest jednak szansa, że już w niedalekiej przyszłości wrócimy do normalnego życia, a co za tym idzie, regularnych treningów choćby we wspomnianej siłowni. Na pewno wielu z nas zdecyduje się pójść tam pierwszy raz, bo ileż można siedzieć w domu? Początkujący amatorzy sportu często chcą zrobić wszystko za jednym razem, co kończy się niekiedy fatalnie. Mikrourazy, kontuzje, czy ogólne przemęczenie. Dlatego należy pamiętać o wielu ważnych kwestiach. Krzysztof Radzikowski, były strongman, a obecnie gwiazda programu "Gogglebox TTV" doskonale wie, co podczas treningów jest najważniejsze i stara się o tym przypominać.

Krzysztof Radzikowski stracił nadzieję, gdy zobaczył, co zrobił Mariusz Pudzianowski. Potem wydarzył się CUD

Radzikowski w przeszłości był jednym z najlepszych strongmanów w Polsce. Trafił jednak na erę Mariusza Pudzianowskiego i musiał pogodzić się z jego wyższością. Na swoim koncie ma jednak kilka ważnych sukcesów, a tych nie byłoby bez regularnych ćwiczeń i treningów. Radzikowski w swoim ostatnim poście na Instagramie przypomniał o bardzo istotnej kwestii, jeśli chodzi o uprawianie sportu. Przytoczył dane, które każdemu powinny dać do myślenia. Sprawdźcie to w galerii.

Wiadomo, jak naprawdę wyglądał pobyt Artura Szpilki w więzieniu. Przetrwał tam straszne cierpienia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze