Don Kasjo zareagował na słowa Szpilki! Mocna odpowiedź gwiazdora FAME MMA

2021-11-25 13:41
Don Kasjo i Artur Szpilka
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Don Kasjo i Artur Szpilka

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokazał charakter na FAME MMA 12 i najpierw pokonał Marcina Wrzoska, byłego mistrza KSW, a później Michała „Boxdela” Barona. Obie walki odbyły się w formule bokserskiej, a przed starciem wsparcie Wrzoskowi okazał m.in. Artur Szpilka, ostro krytykując Don Kasjo. Teraz „Król” FAME MMA postanowił odpowiedzieć „Szpili” w nie mniej dosadny sposób.

Don Kasjo niedawno znów pojawił się na ustach fanów FAME MMA. Porażka z Normanem Parke na FAME MMA 10 nie podłamała Kasjusza Życińskiego, który w wielkim stylu powrócił na FAME MMA 12. Najpierw pokonał w walce bokserskiej byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska, a później do ringu wszedł jeden z współwłaścicieli FAME MMA, Michał Baron. Z nim również się rozprawił i odzyskał pas „Króla FAME MMA”. Przed walką bardzo krytycznie o Don Kasjo wypowiadał się zawodowy bokser, Artur Szpilka. – Bardzo mi się nie podobało, jak sobie ubliżali nawzajem, albo to bardziej Kasjo ubliżał Wrzoskowi. Dla mnie to jest krótka piłka, za takie zachowanie od razu w łeb i nie ma gadania. Są jakieś granice tego ubliżania. (...) Te granice zostały już dawno przekroczone. To nie jest coś, co ja lubię i się tym cieszę. Albo mamy szacunek do siebie, albo coś przydymimy, ale nie ma obrażania personalnego "Ty cw**u, ty taki i taki" (...) – mówił bokser w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Teraz doczekał się odpowiedzi o Don Kasjo.

Artur Szpilka zawalczy na gołe pięści?! Do sieci trafiło tajemnicze wideo

Zobacz, jak wygląda dziewczyna Don Kasjo! Zdjęcia w galerii poniżej

Kasjusz Życiński ostro do Artura Szpilki: „Gość się zagubił”

Don Kasjo usłyszał o tym, co na jego temat miał do powiedzenia Artur Szpilka. Gwiazdor freak-fightowej federacji zarzucił bokserowi, że ten nie sprawdza dokładnie informacji na jego temat i zaznaczył, że nie obraża nikogo bez powodu.

FAME MMA pobiło kolejny rekord! Ogromny sukces, ujawniamy szczegóły

 - Nie podobał mi się wywiad Artura Szpilki udzielony Mateuszowi Kaniowskiemu, gdzie mówił: "No, ja jestem za Wrzoskiem, bo wiesz, to jest sportowiec, a Kasjusz to mi się nie podoba, bo mówi te słowa na: C, F, P". Ja mówię: kurde, chłop oglądał chyba coś innego, naprawdę gość się zagubił. (...) To są ci ludzie właśnie, co nie sprawdzą, ktoś im powie, i to jest kompleks "Don Kasjo". (...) Ja nigdy nie użyłem takich słów. Nawet Marcin Różalski też zauważył wiele plusów u mnie. Jakby prześledził wszystko, to by zobaczył, że nigdy bez podstaw nie nazywam kogoś kimś, nigdy nie używam słów bez podstaw, zawsze mam na to argumenty – podkreślił Don Kasjo w materiale na kanale FAME NEWS.

Sonda
Komu kibicowałbyś w walce Szpilka - Don Kasjo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze