Edyta Górniak WYKORZYSTANA przez Marcina Najmana. Wystarczyło, że pokazał jej JEDNO ZDJĘCIE

2020-11-25 10:15 JWa
Edyta Górniak i Marcin Najman
Autor: East News, Instagram, SE Edyta Górniak i Marcin Najman

Marcin Najman w ostatnich dniach jest na ustach tysięcy, jeśli nie milionów Polaków. Podobnie jak Edyta Górniak, której Instagram wręcz płonie od wiadomości i komentarzy. Najman po raz kolejny dał plamę na sportowej arenie, a Edyta Górniak postanowiła wypowiedzieć dość kontrowersyjnie na temat pandemii koronawirusa. Łączy ich jednak znacznie więcej, co postanowił wykorzystać sportowiec. Wszystko na ten temat znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Marcin Najman i Edyta Górniak to osoby, które łączy nadspodziewanie wiele. Ich fani doskonale zdają sobie sprawę z wieloletniej przyjaźni sportowca i gwiazdy polskiej estrady. Wielokrotnie pojawiali się w swoim towarzystwie na bankietach i innych wydarzeniach, doskonale się przy tym bawiąc. Bardzo często uśmiech nie znikał z ich twarzy. Teraz potrzebują wsparcia jak nigdy wcześniej. Po ostatnich wydarzeniach na głowy Najmana i Górniak spadła lawina krytyki. Nic dziwnego więc, że starają się trzymać się razem, a Marcin Najman na Instagramie postanowił podzielić się zdjęciem, które może coś zmienić.

Edyta Górniak na Instagramie Najmana. Czy to zdjęcie wszystko zmieni?

Edyta Górniak na Instagramie ostatnio komentowała dla fanów wydarzenia związane z pandemią koronawirusa. Padły kultowe już sformułowania "Tape recorder" oraz "Mind control", a jej opinie zostały zaatakowane przez większość obserwujących. Tymczasem Marcin Najman nie popisał się na gali FAME MMA 8, gdy dwukrotnie nielegalnie zaatakował w klatce Don Kasjo i został zdyskwalifikowany. Jak postanowił po tych wydarzeniach wykorzystać znajomość z Edytą Górniak? Sprawdzicie to w poniższej galerii!

Marcin Najman pokazał SEKSOWNĄ trenerkę. Dzięki niej chudnie w oczach [ZDJĘCIE]

Don Kasjo po SKANDALU w walce z NAJMANEM. Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze