Murański ZDEMOLOWAŁ Mielonidasa! Nokaut w dodatkowej walce Murańskiego na Elite Fighters

2021-08-01 0:47
Murański pokonał Mielonidasa na Elite Fighters 1
Autor: Instagram/ matuesz_muranski, mielonidas Murański pokonał Mielonidasa na Elite Fighters 1

Pierwsza gala Elite Fighters z pewnością przejdzie do historii. Mateusz Murański, który mierzył się w walce wieczoru z Norbertem "Warszawskim Dresikiem" Janeckim postanowił pójść o krok dalej i po krótkim odpoczynku raz jeszcze pojawić się w oktagonie, gdzie czekał na niego Marcin "Mielonidas" Makowski. Niespodziewanie, obie walki zakończyły się wygraną Murana, najpierw po werdykcie z Warszawskim Dresikiem, a później po niesamowitym nokaucie z Mielonidasem.

Elite Fighters 1 KARTA WALK: 

Dodatkowe starcie: Mateusz Murański - Marcin "Mielonidas" Makowski

Walka wieczoru: Mateusz Murański - "Warszawski Dresik"

  • Eva Piekut - I.amwero
  • Szwechu, Neted, Modlicha - Kung Fu Panda
  • Bartek Fit.pl - Mundek Dryja
  • Bodychrist - Robalini
  • Filip Ćwiek - Mateusz “Tarzan” Leśniak
  • Julia “Queen of the Black” Pelc - Julita Juchnowicz
  • Marcin “Marcintus” Dąbrowski - Igor “Izet” Zając
  • Jakub Lasik - Paweł Szulc

Na długo przed historyczną, pierwszą galą Elite Fighters starcia znajdujące się w karcie walk nowej freak fightowej federacji elektryzowały fanów, przede wszystkim ze względu na walkę wieczoru. W oktagonie podczas najważniejszej walki sobotniej gali Elith Fighters pojawili się bowiem Matuesz Murański i Norbert Janicki, znany jako „Warszawski Dresik”. Zanim jednak do tego doszło, fani freak fightu mieli okazję zobaczyć kilka ciekawych pojedynków. Jednym z nich było starcie Robalini – Bodychrist, które skończyło się… po pierwszym ciosie. Robalini wyszedł do klatki bez odpowiedniej rozgrzewki i po tym, jak wyprowadził kopnięcie zakończył starcie z kontuzją. Wszystko przez wypadnięcie barku. Tuż po tej walce doszło do przełomowego starcia w świecie freak fightu, czyli walce trzech na jednego. Kung Fu Panda postanowił wejść do klatki ze Szwechem, Netedem, Modlichy. Ta walka nie potrwała jednak za długo, bo trójka kolegów przygotowała świetny plan na rywala. Po szybkim obaleniu, jeden z zawodników postanowił wyłączyć nogi Kung Fu Pandy, a jego dwóch kompanów zasypało zawodnika gradem ciosów, przez co sędzia przerwał walkę już po 14. sekundach.

Podczas pierwszej gali Elite Fighters doszło również do dwóch pojedynków o pas mistrzowski nowej federacji. Bartek Fit.pl spotkał się w oktagonie z „Mundkiem”. Dryja po tym, jak dał się wystrzelać rywalowi i przeczekał nawałnicę, postanowił przejąć inicjatywę i ubić rywala. W taki sam sposób zakończyło się starcie o pas mistrzowski dywizji kobiet, w którym zmierzyły się Eva Piekut oraz Weronika Piątek. Pierwsza z nich przejęła inicjatywę w klatce i zmusiła arbitra do zakończenia pojedynku już w pierwszej rundzie.

Fani freak fightu przede wszystkim czekali jednak na walkę wieczoru, w której zmierzyli się Mateusz Murański i Norbert Janecki. Main event pierwszej gali Elite Fighters potrwał na pełnym dystansie trzech rund po trzy minuty, a do wyłonienia zwycięzcy potrzeby był werdykt sędziowski. Ci, niejednogłośnie stwierdzili, że lepszy w walce wieczoru okazał się Muran, który jednak nie skończył na tym swojego występu na pierwszej gali Elite Fighters! Zgodnie z zapowiedziami, po zwycięstwie w walce wieczoru, Mateusz Murański postanowił wyjść do oktagonu ponownie! Tym razem jego rywalem był Marcin "Mielonidas" Makowski!

Dodatkowa walka wieczoru okazała się o wiele krótsza niż pierwsze starcie Mateusza Murańskiego, ale znów ze zwycięstwa mógł cieszyć się Muran, co z pewnością mogło zaskoczyć część fanów. Pogromca Warszawskiego Dresika postanowił pokazał rywali jak potężne mogą być jego ciosy i to okazało się kluczem do zwycięstwa. Po nieco ponad minucie w klatce z Mielonidasem, Muran najpierw zaatakował prawym sierpowym, trafiając w gardę Makowskiego, a później posłał potężną bombę z lewej ręki i uderzył w odsłoniętą twarz oponenta. Mielonidas nie miał nic do powiedzenia przy tym ciosie i padł na matę jak kłoda. Murański bezlitośnie zgasił światło Makowskiemu i mógł tylko patrzeć, jak jego drugi rywal podczas gali Elite Fighters leży na ziemi. Ponad pół godziny odpoczynku po pierwszej walce okazało się wystarczające, aby wyjść na Mielonidasa i wygrać kolejne starcie jednej nocy.

Zobaczcie jak wyglądał Mielonidas tuż po upadku na matę TUTAJ!

Na żywo

Elite Fighters

To koniec pierwszej gali Elite Fighters! Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na portalu sport.se.pl! 

Mateusz Murański w pierwszej walce wygrał na punkty z Warszawskim Dresikiem, a po krótkim odpoczynku zgasił światło Mielonidasowi! Co za wieczór Murana! 

Mateusz Murański najpierw trafił prawym w gardę Mielonidasa, a później lewym w odsłoniętą twarz i demoluje rywala! COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO! 

I runda

Murański vs. Mielonidas: 

KONIEC WALKI! Co tu się dzieje?! Mateusz Murański zgasił światło Mielonidasowi potężnym cepem i Makowski pada na matę jak kłoda! 

Murański vs. Mielonidas: 

Zaczynamy! 

No to czas na dodatkową walkę gali Elite Fighters! Do oktagonu znów wychodzi Mateusz Murański, który zmierzy się z Mielonidasem! 

Według najnowszych informacji, już tylko minuty dzielą nas od dodatkowej walki na gali Elite Fighters! 

Przed nami krótka przerwa, podczas której Mateusz Murański zbiera siły, a później kolejna walka Mateusza Murańskiego! 

I mamy potwierdzenie! Za chwilę Mateusz Murański znów pojawi się w oktagonie! 

Muran pokonuje Warszwskiego Dresika, a to oznacza jedno! Zgodnie z ustaleniami, Mateusz Murański powinien zmierzyć się z Marcinem "Mielonidasem" Makowskim!

Murański vs. Warszawski Dresik:

Niejednogłośną decyzją sędziów walkę wygrywa Mateusz Murański! 

III runda

Murański vs. Warszawski Dresik:

KONIEC WALKI! Muran i Janecki pospacerowali sobie po oktagonie, chcąc dotrwać do końca pojedynku i raz na jakiś czas wyprowadzając cios w nadziei, że może lucky punch zamknie to starcie. Czekamy na werdykt sędziów! 

II runda

Murański vs. Warszawski Dresik:

Dresik wyciągnął wnioski z I rundy i ruszył na Murańskiego, raz po raz spychając rywala pod siatkę i zasypując go podbródkowymi. Muran znów jednak potwierdził, że jest niezwykle wytrzymały i przetrwał wszystkie ciosy Janeckiego. Obaj zawodnicy oddychają już jednak rękawami. 

I runda

Murański vs. Warszawski Dresik: 

Dopiero pod koniec rundy zaczęło się dziać w oktagonie! Warszawski Dresik próbował obalić rywala, ale Muranowi udało się obronić przed atakiem rywala i zerwać klincz. Janecki tuż przed gongiem ruszył jeszcze raz rywala i trafił kilkoma potężnymi ciosami! 

Murański vs. Warszawski Dresik: 

Zaczynamy! 

I przechodzimy do walki wieczoru! Do oktagonu zmierzają Mateusz Murański i Warszawski Dresik! 

Zanim jednak dojdzie do walki wieczoru, krótki występ artystyczny. Na scenie pojawił się Mateusz Ziółko. 

Walka o pas mistrzowski kobiet już za nami, a to oznacza, że już niebawem zobaczymy w oktagonie Mateusza Murańskiego i Norberta Janeckiego! 

Piekut vs. Piątek:

Eva Piekut wychodzi z oktagonu z pasem mistrzowskim będąc pierwszą kobiecą mistrzynią federacji Elite Fighters! 

I runda

Piekut vs. Piątek:

KONIEC WALKI! I.amwero trzy razy próbowała przerzucić rywalkę przez biodro, ale Eva nie dała się obalić i w końcu to ona przejęła inicjatywę i po szamotaninie na środku oktagonu to Piekut przeniosła walkę do parteru! Tu Piekut zdominowała przeciwniczkę i sędzia widząc, że Piątek się nie broni przerwał walkę! 

Piekut vs. Piątek: 

Zaczynamy!

Czas na jedną z najważniejszych walk gali Elite Fighters! Weronika "I.amwero" Piątek zmierz się z Evą Piekut o pas mistrzowski w co-main evencie! 

Przed nami krótka przerwa na studio i wracamy do co-main eventu! 

Szwechu, Neted i Modlicha przygotowali bardzo dobrą taktykę na rywala, która musiała się sprawdzić. 

I runda

Szwechu, Neted, Modlicha - Kung Fu Panda: 

KONIEC WALKI! Szwechu, Neted, Modlicha rzucili się na Kung Fu Pandę obalając go już w kilka sekund i zasypując go gradem ciosem w czasie, gdy jeden z nich wyłączył nogi rywala w parterze! Sędzia kończy pojedynek! 

Szwechu, Neted, Modlicha - Kung Fu Panda:

Zaczynamy! 

Przed nami jedna z niepowtarzalnych walk, czyli starcie 3 vs 1! Do oktagonu zmierzają już Szwechu, Neted, Modlicha oraz Kung Fu Panda!

Fit.pl vs Mundek:

Mundek opuszcza oktagon z pasem mistrzowskim Elite Fighters! Fit.pl świetnie rozpoczął tę walkę, ale Dryja wytrzymał nawałnicę i to on wygrywa pierwszy superfight! 

I runda

Fit.pl vs Mundek:

KONIEC WALKI! Mocny początek starcia! Fit.pl powalił rywala i zasypał go gradem ciosów, ale Mundkowi udało się uciec spod topora i podnieść walkę! Dryja poczekał, aż jego przeciwnik się wystrzela i przejął inicjatywę! Mundek powalił rywala i tym razem to on uderzał ile miał sił! Sędzia nie miał wyjścia, musiał przerwać walkę! 

Fit.pl vs Mundek:

Zaczynamy! 

A przed nami pierwszy superfight o pas federacji Elite Fighter! Do oktagonu zmierzają Bartek Fit.pl oraz Mundek Dryja!

Takich obrazków w oktagonie nie było dawno. Robalini próbował kopnąć rywala i niestety dla niego przy tej próbie wypadł mu bark. 

Robalini vs Bodychrist: 

Walkę wygrywa Bodychrist, który nie miał okazji pokazać zbyt wiele w oktagonie! 

I runda

Robalini vs Bodychrist: 

KONIEC WALKI! Po wyprowadzeniu pierwszego ciosu przez Robaliniego wypadł mu bark! Kontuzja wyklucza go z dalszej walki! 

Robalini vs Bodychrist:

ZACZYNAMY! 

A przed nami już jedna z najważniejszych walk! W oktagonie meldują się Robalini i Bodychrist! 

Fani freak fightu mogą zacierać ręce! Już za chwilę najważniejsze walki pierwszej gali Elite Fighters! 

Witamy w relacji na żywo z gali Elite Fighters! Będziemy relacjonować dla Państwa najważniejsze walki dzisiejszego wieczoru, w tym oczywiście main event, w którym zmierzą się Mateusz Murański i Warszawski Dresik. Zapraszamy!

Fani freak fightu w Polsce nie mogą narzekać na nudę! Po sukcesie federacji FAME MMA, na rynku pojawiły się kolejne federacje, które również mogą pochwalić się mocnymi nazwiskami i zestawieniami w karcie walk, które przyciągną przed odbiorniki niejednego widza! Już dziś, w oktagonie będziemy mogli zobaczyć pierwsze starcia pod szyldem organizacji Elite Fighters. Na miłośników freak fightu czekać będzie kilka niezwykle ciekawych pojedynków. Przede wszystkim włodarze federacji Elite Fighters zdecydowali się na zestawienie w walce wieczoru Mateusza Murańskiego i Norberta Jeneckiego, znanego jako "Warszawski Dresik". Jak się jednak okazuje, nie będzie to jedyne starcie "Murana" na pierwszej gali Elite Fighters. Murański ma bowiem pojawić się w klatce dwukrotnie! Po starciu z "Warszawskim Dresikiem" ma pojawić się w oktagonie także z "Mielonidasem". Marcin "Mielonidas" Makowski to popularna gwiazda Internetu. Znany jest z działalności w Pompa Team i swoich występów w organizacji FAME MMA. Dziś zrelacjonujemy dla Państwa najciekawsze walki gali Elite Fighters, w tym oczywiście oba pojedynki Mateusza Murańskiego, z Warszawskim Dresikiem oraz Melonidasem. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze