Murański zgasił światło Mielonidasowi! POTWORNY NOKAUT na Elite Fighters 1

2021-08-01 1:06
Mateusz Murański znokautował Mielonidasa
Autor: Instagram/ mateusz_muranski, mielonidas Mateusz Murański znokautował Mielonidasa

Podczas pierwszej gali Elite Fighters doszło do niespotykanej wcześniej sytuacji, w której Mateusz Murański, zwycięzca walki wieczoru postanowił jeszcze raz tej samej nocy zameldować się w oktagonie i ponownie spróbować swoich sił. Jego drugim rywalem został Marcin "Mielonidas" Makowski, jednak już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość rywala. Muran posłał Mielonidasa na deski potężnym lewym sierpowym, który zgasił mu światło.

Włodarze gali Elite Fighters już od pierwszego wydarzenia postawili na mocne nazwiska, które mieliśmy okazję zobaczyć w ringu rzeszowskiej areny w sobotni wieczór. Fanów frak fightu najbardziej elektryzowała oczywiście walka wieczoru, w której zmierzyli się Mateusz Murański i Norbert Janecki, znany jako "Warszawski Dresik". Main event, po niejednogłośnej decyzji sędziów zakończył się zwycięstwem Murana, który zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, niesiony wygraną w pierwszej walce, postanowił raz jeszcze pojawić się w oktagonie i stoczyć drugą walkę podczas gali Elite Fighters. Wielu kibicom mogło się wydawać, że wypoczęty i świeży Makowski bez problemu poradzi sobie z Muranem, jednak pogromca Warszawskiego Dresika po raz kolejny pokazał, że ma wielkie serce do walki. Już w pierwszej rundzie Murański posłał bowiem swojego rywala na matę. 

Murański zdemolował Mielonidasa

Były zawodnik FAME MMA oraz FEN-u konsekwentnie próbował zaskoczyć Makowskiego potężnymi ciosami i w końcu się to udało. Muran najpierw potężnym prawym trafił w gardę Mielonidasa, po czym natychmiast wyprowadził lewy sierpowy, który spotkał się już z całkowicie odkrytą twarzą rywala. Tyle wystarczyło, by zgasił światło Makowskiemu, który padł na matę jak kłoda. 

NIE PRZEGAP: Brodnicka szokuje fanów. Półnagie zdjęcie grzeje jak kaloryfer

Mielonidas znokautowany na gali Elite Fighters
Autor: Instagram/ elitefighters Mielonidas znokautowany na gali Elite Fighters
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze