Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ależ wygląda!

Ewa Brodnicka niczego się nie wstydziła. Wypięła pośladki i rozpala w skąpym stroju. Tak się pokazała publicznie

2023-09-27 18:57

Ewa Brodnicka postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Była gwiazda boksu, która jest obecnie bardzo związana jest ze światem sportów walki, już nieraz szokowała nas wyjątkowo gorącymi publikacjami, które rozpalały wyobraźnię. Tym razem, sportsmenka przekroczyła granicę i wypięła pośladki w wyjątkowo skąpym stroju. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Ewa Brodnicka jest postacią, która już niejednokrotnie budziła ciekawość ze strony mediów i fanów. Gwiazda, która ma na swoim koncie mistrzostwo Europy i mistrzostwo świata federacji WBO w wadze super piórkowej od dłuższego czasu związana jest z federacjami freak-fightami i tak samo, lubi udzielać się w bardzo odważnej formie na swoich mediach społecznościowych. Już niejednokrotnie pięściarka zadziwiała nas gorącymi i odważnymi zdjęciami, jednak tym razem poszła na całość i przed swoimi widzami wypięła pośladki i to w bardzo obcisłym kostiumie. To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Ewa Brodnicka rozpala zmysły. Gorące zdjęcie na mediach społecznościowych

O ile Brodnicka już niejednokrotnie pokazywała nam, jakie uroki skrywa jej ciało, o tyle teraz trzeba przyznać, że przeszła samą siebie. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie pokazujące, jak dobrze wyglądają pośladki gwiazdy freak-fightów. Patrząc dodatkowo na to, że gwiazda wykonywała tą fotografię w wyjątkowo odważnym stroju, trzeba przyznać, że wiele męskich serc mogło stopić się jak prawdziwy lodowiec!

Ewa Brodnicka

i

Autor: instagram.com/ewabrodnicka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze