Co za widoki!

Ewa Brodnicka pokazała olbrzymie piersi. Opadła nam szczęka, niejednemu zrobi się ciepło!

2023-01-30 7:51

Ewa Brodnicka postanowiła zaszokować swoich fanów na mediach społecznościowych. Była bokserka, którta występowała ostatnimi czasy w federacjach freak-fightowych, pokazała bardzo mocne zdjęcie swoich piersi. Tak gorący widok rozpali niejednego miłośnika sportów walki.

Ewa Brodnicka nie przestaje zadziwiać. Była bokserka, która bez wątpienia jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci polskiej sceny sportów walki postanowiła obnażyć swoje wdzięki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem uczestniczka gal freak-fightowych przeszła samą siebie i odsłoniła swój pokaźnych rozmiarów biust. Te zdjęcie może zadziwić.

Ewa Brodnicka pokazała pokaźny biust. To zdjęcie rozpali niejednego fana

Kariera Ewy Brodnickiej jest niemniej ciekawa, niż jej życie prywatne. Była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej od pewnego czasu aktywna jest na swoich mediach społecznościowych, gdzie nie szczędzi swoim fanom wyjątkowo gorących publikacji, a nawet zdecydowała się na uruchomienie swojego konta na portalu "Only Fans", gdzie miłośnicy sportsmenki mogą za opłatą zobaczyć jej niecenzurowane zdjęcia. Ostatnimi czasy, była pięściarka, która pojawiała się na galach freak-fightowych opublikowała kalendarz na 2023 rok, który zawiera jej rozbierane zdjęcia. Na ostatniej publikacji na mediach społecznościowych, Brodnicka postanowiła zareklamować ten produkt i wstawiła zdjęcie, na którym prezentuje pokaźnych rozmiarów biust. Trzeba przyznać, że obok takiej fotografii cięzko przejść obojętnie, a ona sama może spotkać się z dużym zainteresowaniem względem tak gorącego wydawnictwa. Aby zobaczyć inne, rónie gorące zdjęcia Ewy Brodnickiej, przejdź do galerii powyżej artykułu.

Ewa Brodnicka

i

Autor: instagram.com/ewabrodnicka
Kamiszka zaczepia Brodnicką podczas wywiadu przed High League 3
Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze