Co za widoki!

Ewa Brodnicka rozpuściła włosy, nałożyła ponętny makijaż i...rozłożyła nas na łopatki! Patrząc na to zdjęcie można spłonąć!

2023-03-19 11:54

Ewa Brodnicka postanowiła zadziwić swoich widzów. Była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej znana jest ze wzbudzania kontrowersji swoimi zachowaniami i pokazywaniem swoicbh odważnych zdjęć. Tym razem, gwiazda umalowała się, rozpuściła włosy i sprawila, że nie możemy przejść obok jej zdjęć obojętnie. Mamy gorące zdjęcie.

Ewa Brodnicka nie przestaje zaskakiwać! Była gwiazda boksu, która udziela się także w federacjach freak-fightowych, od dłuższego już czasu prezentuje gorące zdjęcia swojego ciała na mediach społecznościowych, a nawet skłoniła się do założenia profilu na portalu OnlyFans, gdzie jej miłośnicy, za opłatą, mogą zobaczyć jej nagie zdjęcia. Tym razem gwiazda pokazała swoje zupełnie inne oblicze, pokazując się w rozpuszczonych włosach i w pięknym makijażu, który uwypulił jej urodę. Obok takiego zdjęcia ciężko przejść obojętnie, to trzeba zobaczyć!

Ewa Brodnicka czaruje urodą. Gorące zdjęcie na mediach społecznościowych

Nie da się ukryć, że Ewa Brodnicka zdaje sobie sprawę z tego, jak duże emocje wzbudza jej uroda na mediach społecznościowych. Gwiazda bardzo często pokazuje swoje gorące oblicze, prezentując wdzięki w półnagich zdjęciach na swoim Instagramie, który cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród internautów. Tym razem sportsmenka poszła o krok dalej i zamieściła na swoim Instagramie nagranie, w którym robi ponętne miny w rozpuszczonych włosach i pięknym makijażu. Trzeba przyznać, że ten widok dogłębnie nas rozgrzał. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Ewy Brodnickiej, przejdź do galerii zamieszczonych w tekście.

Ewa Brodnicka

i

Autor: instagram.com/ewabrodnicka
Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?
Listen on Spreaker.
Najnowsze