Ewa Brodnicka w MMA! Mamy oficjalne potwierdzenie, wiemy z kim zawalczy

2021-07-12 17:08
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

To już oficjalnie potwierdzone! Ewa Brodnicka zadebiutuje w MMA w organizacji High League. Była mistrzyni świata w boksie wejdzie do klatki z byłą mistrzynią FAME MMA, Anielą "Lil Masti" Bogusz. Internetowa celebrytka nie miała sobie równych w świecie kobiecego freak-fightu. Czas więc na arcypoważne wyzwanie, jakim będzie rywalizacja z utytułowaną pięściarką. Kto będzie górą w tym szalonym pojedynku?

28 sierpnia w Ergo Arenie wystąpią nie tylko gwiazdy polskiego showbiznesu. W oktagonie High League zadebiutuje była mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka (0-0). Jej rywalką będzie youtuberka i influencerka, Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0).Takie pojedynki najbardziej emocjonują kibiców. Każdy chciałby wiedzieć, jak freak-fighterzy zaprezentują się na tle sportowców z krwi i kości.

Przekonaliśmy się o tym już przy walce legendy pięściarstwa, Floyda Mayweathera Juniora. Na początku czerwca zmierzyłsię z youtuberem i aktorem, Loganem Paulem. W tamtym starciu zwycięzcy nie wyłoniono, ale kibice byli pełni podziwu dla Paula, że nie dał się znokautować Mayweatherowi. Pojedynek gwiazd sportu i showbiznesu pora odwzorować w Polsce!W drugiej głównej walce gali High League nie zabraknie rozstrzygnięcia.

Półnaga Ewa Brodnicka rozłożyła się na tarasie i zadała bardzo ważne pytanie. Gorące zdjęcie rozgrzeje każdego

Gdy naprzeciw siebie staną Ewa Brodnicka i Aniela Bogusz, to można być pewnym niesamowitego starcia. Sportowe doświadczenie przemawia na korzyść Brodnickiej, ale nie ma wątpliwości, że w klatce wysokiej ligi Malika Montany może zdarzyć się wszystko. Bogusz w ostatnim starciu, pod koniec maja, potrzebowała zaledwie 17 sekund, żeby rozprawić się z Adrianną „Flychanelle” Śledź. Do klatki wyszła w szczytnym celu - pomogła w akcji charytatywnej. Oprócz wielkiego serca, „Lil Masti” nie ma sobie równych wśród celebrytek walczących w MMA!

Zobacz galerię zdjęć Ewy Brodnickiej! Pokazała zdjęcia w odważnych strojach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze