Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Erotyzm wylewa się ze zdjęcia

Ewa Brodnicka z kobietą na kolanach. Pikantny kadr w sieci, gwiazda FAME MMA wije się przy mistrzyni

2022-09-29 8:50

Ewa Brodnicka od zawsze lubiła kusić w mediach społecznościowych. Już od pewnego czasu na jej profilu pojawiają się pikantne zdjęcia, które odsłaniają jej wysportowane ciało i jak wielokrotnie przyznawała mistrzyni, nie ma z tym żadnego problemu. Brodnicka po raz kolejny postanowiła rozgrzać swoich fanów, ale tym razem towarzyszyła jej inna kobieta, którą również znamy ze sportów walki.

Przez wiele lat Ewa Brodnicka była czołową pięściarką na świecie. Świadczyły o tym tytuły, które dzierżyła. Zawodniczka mogła cieszyć się i z posiadania pasa mistrzyni Europy oraz mistrzyni świata. Stoczyła dziewiętnaście zwycięskich walk z rzędu i nikt nie mógł podważyć jej pozycji w kobiecym boksie. Porażka przyszła dopiero w dwudziestym starciu.

Brodnicka pokazała pikantne zdjęcie z kobietą. Kadry wyciekł do sieci

Wydawało się, że po przegranej z Mikaelą Mayer Brodnicka będzie chciała odzyskać tytuł mistrzyni świata. Choć stoczyła jeszcze jedną walkę w boksie, porzuciła marzenia o powrocie na szczyt i postanowiła skupić się na freak-fightach. Ma za sobą dwa starcia w HIGH League i na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Brodnicka skupia na sobie uwagę również w inny sposób.

Jakiś czas temu zrobiło się głośno o tym, że pięściarka założyła konto na portalu OnlyFans, gdzie sprzedaje swoje rozbierane zdjęcia. - Chcę mieć indywidualny kontakt z fanami. Mamy łatwiejszy dostęp do siebie. Połączyłam dwa w jednym. Spełniam oczekiwania zainteresowanych i charytatywnie pomogę psom, które kocham. Sama mam trzy, a jednego adoptowałam ze schroniska. Przez wiele lat kariery zrozumiałam, że najważniejsi są fani. Większość rzeczy robi się dla nich. Nie można być egoistą i samolubem - powiedziała niegdyś w rozmowie z TVP Sport o takim pomyśle.

Pikantne zdjęcia trafią również na inne jej profile w mediach społecznościowych. Ostatnio Brodnicka pokazała zdjęcie z sesji, na której nie jest sama. Pięściarka w skąpym stroju rozsiadła się na kanapie, a głowę na jej kolanach ma Zusje, gwiazda FAME MMA. Obie panie odsłoniły ciała, a fani w komentarzach nie szczędzili komplementów. Fotografię znajdziecie poniżej galerii "Ewa Brodnicka sprzedaje gorące zdjęcia".

Don Kasjo po konferencji Prime MMA 3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze