High League 5: Fagata

i

Autor: High League High League 5: Fagata

Czas na trzecią walkę

Fagata wraca do klatki na High League 5! Federacja Malika Montany odkryła kolejną kartę, ruszyła sprzedaż biletów

2022-10-24 17:18

Agata "Fagata" Fąk wróci do klatki podczas gali High League 5! Już 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie jedna z najpopularniejszych polskich influencerek stoczy swoją trzecią freakową walkę. Po porażce z Lexy Chaplin i zwycięstwie z Moniką "Moną" Kociołek czas na kolejne wyzwanie. Fagata wystąpi w jednej z głównych walk wieczoru. Ruszyła już sprzedaż biletów na High League 5!

Jedna z najsłynniejszych polskich influencerek do klatki HIGH League powróci po porażce z Lexy Chaplin. Podczas lutowej gali w Krakowie przegrała z przyszłą mistrzynią wagi muszej przez TKO w pierwszej rundzie. W międzyczasie stoczyła jeszcze jeden pojedynek - pokonała Monikę “Monę” Kociołek przez jednogłośną decyzję. Agata Fąk to była członkini słynnego “Teamu X”, który osiągał rekordowe wyniki oglądalności wśród widzów młodego pokolenia. Sama również stała się gwiazdą wielkiego formatu, o czym świadczą jej statystyki w mediach społecznościowych. Aktualnie jej poczynania śledzi prawie półtora miliona fanów na Instagramie i ponad dwa miliony widzów w serwisie TikTok. Ponadto “Fagata” często publikuje vlogi na YouTubie. Jest na fali wznoszącej - wyświetlenia cały czas rosną!

Fagata wraca do klatki na High League 5! Federacja Malika Montany odkryła kolejną kartę

W ostatnich miesiącach o “Fagacie” jest wyjątkowo głośno. Fąk często wzbudza kontrowersje. Towarzyszą jej różnego rodzaju skandale. Do ich wyjaśnienia będzie mogło dojść między innymi podczas konferencji przed HIGH League 5! Nazwisko jej rywalki zostanie ogłoszone wkrótce. Agata “Fagata” Fąk będzie jedną z gwiazd grudniowej gali HIGH League 5 w Łodzi. W klatce ligi Malika Montany skonfrontują się też m.in. raper i uliczny streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:

  • Agata “Fagata” Fąk vs TBA
  • Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
Sonda
FAME MMA, High League, Prime Show MMA - którą federację najbardziej lubisz?
Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze