FAME MMA 10 PPV. FAME MMA 10 TRANSMISJA PPV CENA. Gdzie oglądać FAME MMA 10 jak kupić PPV? Ile kosztuje PPV FAME MMA 10?

2021-05-15 15:51
Don Kasjo, Norman Parke
Autor: Instagram/famemmatv Don Kasjo, Norman Parke

FAME MMA 10 PPV CENA. Gdzie oglądać FAME MMA 10 TRANSMISJA PPV. FAME MMA 10 jak kupić PPV. FAME MMA 10 PPV ile kosztuje? FAME MMA 10 GDZIE KUPIĆ PPV do FAME MMA 10? Wielkie odliczanie do FAME MMA 10 dobiega końca! Po ponad dwóch miesiącach przerwy jedna z największych organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce wraca z wielkim przytupem. Bo obok walki Don Kasjo - Norman Parke nie da się przejść obojętnie. Pojedynek ten będzie zwieńczeniem jubileuszowej, 10 gali FAME MMA. Zapowiadają się wielkie emocje! FAME MMA 10 PPV CENA GDZIE KUPIĆ?

Na żywo

FAME MMA 10

Witamy w relacji na żywo z gali FAME MMA 10. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 15:30. Bądźcie z nami!

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z gali FAME MMA 10!

Czekaliście, prawda? Oczywiście, że czekaliście! Ponad dwa miesiące przerwy między FAME MMA 9, a FAME MMA 10 upłynęło błyskawicznie. W dodatku było na co czekać, bo sobotnia gala zapowiada się wręcz rewelacyjnie. Zwłaszcza za sprawą pojedynku Don Kasjo z Normanem Parkiem. Ale to dopiero za kilka godzin. Wcześniej jest dojdzie do wielu ciekawych starć.

Jednym z nich będzie na pewno walka Marty Linkiewicz z Kamilą Wybrańczyk. Linkimaster ma w posiadaniu pas mistrzowski i na pewno nie będzie chciała go oddać w ręce narzeczonej Artura Szpilki. Wybrańczyk na gali FAME MMA 9 pokazała jednak, że potrafi radzić sobie w oktagonie i na pewno nie będzie to łatwa przeprawa dla Linkiewicz.

A jeśli już mowa o Marcie Linkiewicz. Tuż przed galą postanowiła zaskoczyć... odważnymi zdjęciami. ZOBACZYCIE JE W TYM MIEJSCY!

Gdybyście chcieli sprawdzić, co po wczorajszym face to face miał do powiedzenia Don Kasjo, zapraszamy TUTAJ. WIDEO PROSTO z ceremonii ważenia!

A Kamila Wybrańczyk naprawdę nie oszczędzała się w treningach. Dowód? ZNAJDZIECIE GO TUTAJ!

Pierwsze walki powinny zacząć się lada moment. Jako pierwsi w klatce pojawią się Haribo oraz Ferrari.

Oficjalne rozpoczęcie FAME MMA 10 przed nami!

Czas na pierwszy pojedynek!

Do oktagonu wchodzi już Piotr "Miejski Drwal" Szczurek. Zaraz za nim Dawid "Ambro" Ambroziak.

Ambro vs Miejski Drwal

Zaczynamy!

Ambro vs Miejski Drwal I runda

Ambro ruszył ostro na rywala, ale Miejski Drwal dwukrotnie w efektowny sposób obalił Ambroziaka i dominował z góry. Ambro nie miał zbyt wiele do powiedzenia, choć próbował pójść po gilotynę, co ostatecznie mu się nie udało. Ambroziak "kombinował" z dołu, jednak za każdym razem Szczurek się wyrywał i zadawał ciosy.

Ambro vs Miejski Drwal II runda

Szczurek naprawdę imponuje obaleniami i ponownie miał znakomitą pozycję. Wcześniej panowie wymienili się kilkoma kolanami. Miejski Drwal znów dominował z góry, co na pewno zwróci uwagę sędziów. Szczurek miał nawet pozycję boczną, ale Ambro nie dał się zaskoczyć.

Ambro vs Miejski Drwal III runda

KONIEC WALKI! Ambro znów ruszył ostro, wyprowadził dwa celne ciosy i znów dał się nabrać, bo Szczurek ponownie poszedł po parter i ponownie obalił przeciwnika. Miejski Drwal zdecydowanie lepiej taktycznie podszedł do tego pojedynku i rozegrał to wręcz po mistrzowsku. Kontrola z pozycji górnej była świetna w jego wykonaniu. Ambro nie próbował nawet wstawać.

Piotr "Miejski Drwal" Szczurek wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Druga walka! Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala!

Śmieszek vs Gala

Zaczynamy!

Śmieszek vs Gała I runda

Ostre wymiany ciosów od początku. Śmieszek strasznie okładał przeciwnika, który wyprowadził kilka mocnych ciosów, a te doszły celu. W drugiej części pierwszej rundy Śmieszek sprowadził przeciwnika do parteru i poszedł po duszenie, ale nie zdążył przed gongiem.

Śmieszek vs Gała II runda

Ruszył mocno Gała, który trafił prawym sierpowym. Śmieszek podobnie jak przed chwilą musiał uciekać przed atakami rywala. Na jego twarzy pojawiał się grymas bólu, czemu nie można się dziwić. Gała znów obalił rywala i dominował go z góry. Próbę duszenia ponownie przerwał gong.

Śmieszek vs Gała III runda

KONIEC WALKI! Śmieszek zaczął atakować wysokim kopnięciem. Jeden doszedł do klatki piersiowej przeciwnika. Był to jednak "jednorazowy" wyskok, bo Gała ponownie doprowadził do sytuacji parterowej i okładał rywala z góry. I chyba to sprawi, że to właśnie Gała wygra walkę decyzją sędziowską.

Michał Gała wygrywa decyzją sędziowską!

Teraz chwila przerwy i główna część FAME MMA 10. Emocje rosną!

Trwa prezentacja zawodników części głównej dzisiejszej gali. I wygląda to naprawdę efektownie!

Koniec przerwy. Przechodzimy do trzeciej walki dzisiejszego wieczoru. Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi!

Lupa vs Arab

Zaczynamy!

Lupa vs Arab I runda

Bardzo spokojny początek pojedynku. Panowie walczą w dużym dystansie. Lupa próbował zaskoczyć przeciwnika, ale Arab odpowiedział niskim kopnięciem, który nieco zachwiał Lupą. Ostrożność to jednak słowo klucz w tym pojedynku. Lupa pod koniec rundy zdecydował się nieco przyspieszyć i trafił kopnięciem pod lewy łokieć Araba.

Lupa vs Arab II runda

I tego obawiali się trenerzy Lupy, którzy mówili mu, aby się nie "podpalał". Gdy ruszył do przodu, Arab przechwycił jego ciosy i poszedł po parter. Al-Sulwi próbował nawet założyć gilotynę, ale Lupa się wywinął. Po chwili stójki, Arab ponownie powalił przeciwnika i dominował z góry niemal do końca rundy.

Lupa vs Arab III runda

KONIEC WALKI! Lupa w pierwszych minutach poszedł po parter i udało mu się obalić Araba, ale ten bez większych problemów odwrócił sytuację i doszedł do pozycji bocznej. Lupa miał wówczas bardzo mało komfortową sytuację, bo w zasadzie nie mógł zadawać ciosów. Sędzia w pewnym momencie podniósł walkę do stójki, ale Arab ponownie poszedł po parter i już nie wypuścił tej sytuacji.

Gabriel "Arab" Al-Sulwi wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Jedziemy dalej! Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Haribo vs Ferrari

Zaczynamy!

Haribo vs Ferrari I runda

Haribo zaczął od front kicków, ale Ferrari nie dał się wyprowadzić z równowagi i spokojnie próbował skrócić dystans. Były momenty znakomitego przyspieszenia i Gąsiewski trafił prawym sierpowym. Roślik nieco zachowawczo. W pewnym momencie Haribo stracił równowagę i Ferrari ruszył na rywala okładając go ciosami z góry. Błyskawicznie zyskał przewagę i kontrolował sytuację w parterze. Pod koniec rundy walka wróciła do stójki i Ferrari "poleciał" nieco na żywioł, ale na niewiele się to zdało.

Haribo vs Ferrari II runda

KONIEC WALKI! Ferrari wygrywa! Wydawało się, że początek drugiego starcia będzie nieco spokojniejszy, ale nic z tego. Haribo wciąż atakował kopnięciami na korpus. Ferrari przechwycił jedno kopnięcie i obalił przeciwnika. Następnie doszedł do dosiadu i zaczął niemiłosiernie go okładać. Sędzia musiał przerwać walkę.

Gala nie zwalnia nawet na moment. Tu będzie się działo! Piotr Pająk vs Alan Kwieciński.

Pająk vs Kwieciński

Zaczynamy!

Pająk vs Kwieciński I runda

Ostry początek! Pająk i Kwieciński mocno ruszyli w stójce i wydaje się, że to Pająk trafiał celniej. W końcu docisnął przeciwnika do siatki i szukał obalenia. Kwieciński dobrze się bronił, wyłączając prawą ręką Pająka. Ale ten wykorzystał lewą pięść i trafiał. W końcu Pająk dopiął swego i obalił przeciwnika i miał korzystniejszą pozycję z góry. Zdecydował się jednak wstać i kopał w nogi leżącego Kwiecińskiego. Ale potem wrócił do parteru i dominował do ostatnich sekund.

Pająk vs Kwieciński II runda

KONIEC WALKI! Pająk poddał Kwiecińskiego! W stójce dominuje Kwieciński, który trafił i mocnym kopnięciem pod lewą rękę i prawym sierpowym. Pająk od razu ruszył do klinczu i dociskał przeciwnika do siatki. Alanowi udało się wyjść z trudnej dla siebie sytuacji i ruszył z szarżą. To była niesamowita wymiana zakończona sprowadzeniem Kwiecińskiego. Ale Pająk znakomicie zapiął gilotynę i Alan musiał odklepać!

Przerwa na mini koncert. Po nim wracamy do walk!

Wracamy! Arkadiusz "Aroy" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański, ależ to będzie wojna!

Tańcula vs Murański

Zaczynamy!

Tańcula vs Murański I runda

Co tu się działo! Panowie ruszyli na siebie z ogromną nienawiścią i Tańcula strasznie okładał rywala. Wydawało się, że sędzia przerwie walkę, ale Murański jakoś to przetrwał, ale to Aroy miał zdecydowaną przewagę. Jego potężne prawe ciągle dochodziły do celu i Muran chwiał się na nogach, jednak nie poddawał się. Aż dziw, że obaj dotrwali do końca rundy!

Tańcula vs Murański II runda

Widać, że panowie "oddychali rękawami", zdecydowanie wolniejsze tempo. Murański starał się kopać rywala, a Tańcula znów trafiał prostymi. Trzeba przyznać, że jego rywal ma twardą szczękę, bo wciąż twardo stoi na nogach. Obaj zadają już ciosy na ślepo, zdecydowanie nie mają siły na nic. Pod koniec rundy panowie leżeli przy siatce i Murański trzymał szyję rywala i łapał oddech. Jakoś przetrwali kolejną rundę.

Tańcula vs Murański III runda

KONIEC WALKI! Wydaje się, że więcej sił na końcową rundę zostawił Murański. Atakował niskimi kopnięciami i Tańcula trafiony został prawym sierpowym. Tempo walki było jednak bardzo... bardzo powolne. Muran na minutę przed końcem przyspieszył i trafiał kolejnymi ciosami. Aroy potwornie zmęczony. Ledwo stał na nogach. Aż dziw, że Murański tego nie wykorzystał i nie znokautował rywala.

Arkadiusz "AroY" Tańcula wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Przechodzimy do kolejnej walki. Emocje gwarantowane! Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk

Linkiewicz vs Wybrańczyk

Zaczynamy!

Linkiewicz vs Wybrańczyk I runda

Linkiewicz zaczęła od mocnego prawego, ale to samo przyjęła. Gdy Wybrańczyk ruszyła do przodu nacięła się na bardzo mocny sierpowy. Narzeczona Szpilki musiała sklinczować i dociskała rywalkę do siatki. Linkiewicz udało się obrócić przeciwniczkę i walka wróciła na środek klatki. W ostatniej minucie Wybrańczyk trafiła mocnym ciosem i ruszyła do przodu, ale Linkiewicz przetrwała. Emocjonująca walka!

Linkiewicz vs Wybrańczyk II runda

Wybrańczyk próbowała pójść po parter, jednak Linkiewicz świetnie się wybroniła. W odpowiedzi trafiała mocnymi prawymi. Walka naprawdę może się podobać. W tej rundzie panie przez dłuższy czas długo klinczowały i przed sędziami może być naprawdę trudne zadanie. Linkiewicz pod koniec zaznaczyła swoją przewagę.

Linkiewicz vs Wybrańczyk III runda

KONIEC WALKI! Widać po Linkiewicz doświadczenie z poprzednich walk. Jest zdecydowanie bardziej mobilna, ma większą gamę ciosów i w klinczu robi sobie zdecydowanie lepiej, choć to ona jest dociskana do siatki. Wybrańczyk próbowała obalić rywalkę, jednak było to zadanie bardzo ciężkie. W pewnym momencie przyjęła sporo ciosów kolanami w klinczu. Wydaje się, że to Linkiewicz może wygrać na punkty.

Marta "Linkimaster" Linkiewicz niejednogłośną decyzją sędziów!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Przed nami już tylko trzy walki. Przed nami starcie Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański.

Malczyński vs Polański

Zaczynamy!

Malczyński vs Polański I runda

Malczyński ma wielką przewagę zasięgu i mógł swobodnie kopać przeciwnika. Polak uciekał przed ciosami i próbował skrócić dystans czym narażał się na kontratak. Jednak na szczęce Bociana wylądował mocny lewy sierpowy i aż dziw, że to ustał. Malczyński poszedł po nogi, ale Polański świetnie się wybronił i dominował z góry. Był na tyle mało aktywny, że sędzia podniósł walkę i znów panowie wymieniali się potwornymi ciosami, które rzadko dochodziły celu.

Malczyński vs Polański II runda

KONIEC WALKI! Ciężki nokaut na Malczyńskim! Panowie zaczęli spokojnie, ale gdy Polański przyspieszył... Bocian dostał potworny lewy sierpowy w połowie rundy, który okazał się okropny w skutkach. Malczyński runął na deski i po kolejnej serii ciosów Polańskiego sędzia przerwał walkę!

Kolejny występ artystyczny, a następnie już tylko dwie walki!

Przedostatnie starcie tego wieczoru przed nami! Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel!

Dubiel vs Nykiel

Zaczynamy!

Dubiel vs Nykiel I runda

Różnica warunków była aż nadto widoczna na korzyść Dubiela. Jednak był bardziej chaotyczny w swoich atakach. Panowie długo siłowali się pod siatką, ale wrócili na środek klatki i próbowali mocnym ciosem trafić przeciwnika. Dubiel wyprowadzał mnóstwo sierpowych, ale niewiele z nich dochodziło do celu. Próbował również pójść po gilotynę, jednak Nykiel zdołał się uwolnić. Pozycja w parterze zmieniała się jak w kalejdoskopie. Kilka znaczących ciosów zadał jednak "Czaro".

Dubiel vs Nykiel II runda

KONIEC WALKI! Dubiel udusił Nykiela! Dubiel zaczął pod mocnego prawego sierpowego, po którym głowa rywala nieco się zatrzęsła. Potem ruszył do przodu i Nykiel musiał ratować się klinczem i Dubiel ponownie spróbował gilotyny. Tym razem ta sztuka mu się udała i Nykiel odklepał!

Jeszcze chwila oczekiwania i walka wieczoru! Don Kasjo kontra Norman Parke!

To jest ten moment, na który czekali wszyscy! Don Kasjo i Norman Parke już idą do klatki! To będzie wojna!

Don Kasjo vs Parke

Zaczynamy!

Don Kasjo vs Parke I runda

Wchodzi Parke głową w gardę Don Kasjo, zadaje parę ciosów i klinczuje. Polak został trafiony lewym sierpowym w skroń i nieco się zachwiał. Kasjusz w głębokiej defensywie, cały czas z wysoko uniesionymi rękoma, a Parke atakuje. Życiński próbował ciosów na korpus, jednak nie zrobiły one żadnego wrażenia na Irlandczyku. Pod koniec mocna wymiana.

Don Kasjo vs Parke II runda

Parke wciąż ta sama taktyka, wchodzenie głową między ręce rywala i kilka ciosów, a następnie klincz. Irlandczyk znajduje luki, gdy Kasjo uderza niżej i jest często kontrowany. Zdecydowanie więcej ciosów celnych wyprowadza Parke i w dodatku dobrze się broni i wywiera presję na przeciwniku. Don Kasjo jest wciąż spychany do siatki i sędzia interweniuje co kilka chwil.

Don Kasjo vs Parke III runda

Don Kasjo jakby nieco zirytowany stylem walki przeciwnika. Wiele ciosów wyprowadzanych na oślep, które nie do chodzą do celu. Parke wykorzystuje to i spokojnie kontruje Don Kasjo. Polak próbował zachęcić Irlandczyka do odważniejszej wymiany, ale ten nawet nie zareagował. Taktyka Parke'a jest jak najbardziej skuteczna, choć niekoniecznie może się to podobać.

Don Kasjo vs Parke IV runda

Niekiedy nieco chaotycznie wyglądają niektóre próby ataków Don Kasjo. Parke zagrał tym razem zdecydowanie nieczysto i trafił głową rywala, co skończyło się groźbą odjęcia jednego punktu. Życiński nie może przedrzeć się przez gardę Irlandczyka, a ten trafił mocnym lewym w szczękę. Sporo wymian ciosów, sporo aktywności z obu stron. Pod tym względem walka na pewno może się podobać. Don Kasjo jest jednak zirytowany ciągłymi klinczami Parke'a.

Don Kasjo vs Parke V runda

KONIEC WALKI! Ostatnia runda zaczęła się od zderzenia głowami i odjęciem punktu Irlandczykowi, co może wpłynąć na ostateczne rozstrzygnięcie. Parke sugeruje, że Kasjusz uderza go w tył głowy. Mnóstwo świetnych wymian, walka się mocno rozkręciła i Polak zyskał przewagę. Jego ciosy w końcu zaczęły dochodzić do celu. Nadział się jednak na mocny lewy sierpowy, po którym musiał się cofnąć, bo zdecydowanie odczuł to uderzenie. I to sędziowie zadecydują o tym, kto wygra ten pojedynek.

Norman Parke wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Pas króla i sztabka złota dla Irlandczyka! To była bardzo ciekawa gala, która zakończyła się pasjonującym pojedynkiem!

To wszystko z naszej strony! Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Dobranoc!

A jednak na moment wracamy! Właściciele FAME MMA ogłosili, że będą składać protest po walce, bo nie zgadzają się z werdyktem. Niesamowite sceny!

FAME MMA 10 PPV CENA. FAME MMA 10 GDZIE KUPIĆ PPV

Każda kolejna gala FAME MMA jest coraz bardziej emocjonująca. Wielkich wydarzeń i ciekawych starć nie brakowało już ponad dwa miesiące temu, ale jubileuszowa dziesiąta gala ma być wyjątkowa. A wszystko za sprawą starcia Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parke. Niewielu wierzyło, że do takiego starcia może w ogóle dojść. Reprezentant Irlandii Północnej to bowiem były zawodnik UFC i KSW, a więc uznanych federacji, które są typowo sportowymi organizacjami. A FAME MMA w dużej mierze stawia na widowisko i freak-fighty. Nie ma jednak wątpliwości, że z gali na galę pojedynki są coraz bardziej profesjonale i coraz mniej w nich przypadku. Mimo wszystko decyzja Irlandczyka była mocno zaskakująca, ale dla organizacji FAME była doskonała, bo zainteresowanie pojedynkiem jest ogromne. Walka odbędzie się w formule bokserskiej i mimo tego to jednak Parke ma większe szanse na zwycięstwo, choć "Don Kasjo" zupełnie by się z tym nie zgodził. Między zawodnikami nie brakowało złej krwi i wspólnych docinek.

FAME MMA 10 jak oglądać? Gdzie kupić FAME MMA 10 PPV CENA ile kosztuje?

- Widzę jak reaguje, za każdym razem mamy face to face, dużo czytam po oczach, widzę, że nie wytrzymuje presji. Zrobiłem wagę, a on wymyśla jakieś niestworzone rzeczy tydzień przed walką. To wszystko pokazuje, że jest już stremowany i wie, że może dostać bęcki - powiedział Don Kasjo w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Należy jednak pamiętać, że przed walką Don Kasjo - Parke będzie wiele innych pojedynków. Ciekawie zapowiada się również starcie Marty Linkiewicz z Kamilą Wybrańczyk. Dla narzeczonej Artura Szpilki będzie to druga walka i od razy o pas mistrzowski.

Gala FAME MMA 10 odbędzie się w sobotę 15 maja. TRANSMISJA z gali FAME MMA 10 jedynie w usłudze PPV. Aby ją wykupić KLIKNIJCIE TUTAJ! Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:30. Relacja z FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze