FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE. FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ?

2021-05-15 14:42 Piotr Mika
Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?
Autor: Tomasz Radzik SE, Instagram/ storminnorman6116 Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?

FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE. FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ? Nadchodząca gala FAME MMA 10 generuje niezwykle duże zainteresowanie fanów w całej Polsce. Choć zobaczymy na niej aż 10 pojedynków, to większość kibiców czeka przede wszystkim na walki mistrzowskie i główne wydarzenie wieczoru, czyli walkę Norman Parke – Don Kasjo. Temperatura przed tym starciem jest niezwykle wysoka, a już niedługo dowiemy się, kto wyjdzie z niego zwycięsko. FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ?

FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE

FAME MMA 10 STREAM ONLINE LIVE. Włodarze największej federacji freak-fightowej w Polsce naprawdę mocno postarali się, aby nie brakowało emocji na ich 10., jubileuszowej gali. FAME MMA 10 to zestaw 10 pojedynków, z których każdy ma swoją unikalną historię. Trudno jednak spodziewać się, że wszystkie będą budziły takie samo zainteresowanie i przyniosą takie same emocje. Warto zwrócić uwagę na walki mistrzowskie – o pasy federacji FAME MMA powalczą Dawid „Bocian" Malczyński (c)  i Adrian „Polak” Polański w wadze półśredniej, oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz z Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk w wadze koguciej. Warto podkreślić, że dla narzeczonej Artura Szpilki będzie to dopiero druga walka w FAME MMA, ale umiejętności jej nie brakuje i wielu upatruje w niej faworytki tego starcia.

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra

Nie da się jednak nie zauważyć, że najwięcej emocji, a tym samym największe zainteresowanie, budzi starcie Normana „Stormina” Parke’a z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Obaj panowie znani są ze swojego kontrowersyjnego zachowania i ostrych wypowiedzi. Między zawodnikami szybko pojawiła się zła krew i zarówno były zawodnik UFC i KSW, jak i gwiazdor FAME MMA, zaczęli mocno atakować się w mediach społecznościowych i podczas konferencji przed galą FAME MMA 10. Czy gwiazda telewizji z przeszłością w amatorskim boksie ma szanse z zawodowym sportowcem, który walczył dla największej federacji MMA na świecie? Patrząc po zachowaniu Parke’a, który nie potrafi utrzymać swoich nerwów na wodzy, wydaje się, że wszystko jest w tej walce możliwe!

FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ?

Gala FAME MMA 10 odbędzie się w sobotę 15 maja. Początek gali o godzinie 19:30, natomiast pierwsze walki zaczną się ok. 20:00. Należy przypomnieć, że transmisja z gali będzie dostępna jedynie w INTERNECIE w systemie PPV. Dostęp do gali możecie wykupić TUTAJ. KLIK!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze