Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Instagram/ storminnorman6116 Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?

FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE. FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ?

2021-05-15 14:42

FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE. FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ? Nadchodząca gala FAME MMA 10 generuje niezwykle duże zainteresowanie fanów w całej Polsce. Choć zobaczymy na niej aż 10 pojedynków, to większość kibiców czeka przede wszystkim na walki mistrzowskie i główne wydarzenie wieczoru, czyli walkę Norman Parke – Don Kasjo. Temperatura przed tym starciem jest niezwykle wysoka, a już niedługo dowiemy się, kto wyjdzie z niego zwycięsko. FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ?

FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE

FAME MMA 10 STREAM ONLINE LIVE. Włodarze największej federacji freak-fightowej w Polsce naprawdę mocno postarali się, aby nie brakowało emocji na ich 10., jubileuszowej gali. FAME MMA 10 to zestaw 10 pojedynków, z których każdy ma swoją unikalną historię. Trudno jednak spodziewać się, że wszystkie będą budziły takie samo zainteresowanie i przyniosą takie same emocje. Warto zwrócić uwagę na walki mistrzowskie – o pasy federacji FAME MMA powalczą Dawid „Bocian" Malczyński (c)  i Adrian „Polak” Polański w wadze półśredniej, oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz z Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk w wadze koguciej. Warto podkreślić, że dla narzeczonej Artura Szpilki będzie to dopiero druga walka w FAME MMA, ale umiejętności jej nie brakuje i wielu upatruje w niej faworytki tego starcia.

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra

Nie da się jednak nie zauważyć, że najwięcej emocji, a tym samym największe zainteresowanie, budzi starcie Normana „Stormina” Parke’a z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Obaj panowie znani są ze swojego kontrowersyjnego zachowania i ostrych wypowiedzi. Między zawodnikami szybko pojawiła się zła krew i zarówno były zawodnik UFC i KSW, jak i gwiazdor FAME MMA, zaczęli mocno atakować się w mediach społecznościowych i podczas konferencji przed galą FAME MMA 10. Czy gwiazda telewizji z przeszłością w amatorskim boksie ma szanse z zawodowym sportowcem, który walczył dla największej federacji MMA na świecie? Patrząc po zachowaniu Parke’a, który nie potrafi utrzymać swoich nerwów na wodzy, wydaje się, że wszystko jest w tej walce możliwe!

FAME MMA 10 STREAM LIVE ONLINE. FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ?

Gala FAME MMA 10 odbędzie się w sobotę 15 maja. Początek gali o godzinie 19:30, natomiast pierwsze walki zaczną się ok. 20:00. Należy przypomnieć, że transmisja z gali będzie dostępna jedynie w INTERNECIE w systemie PPV. Dostęp do gali możecie wykupić TUTAJ. KLIK!

Najnowsze