FAME MMA 14 KARTA WALK FAME 14 Kto walczy? FAME MMA 14 lista walk, kolejność FAME 14 KARTA

2022-05-14 16:27
Norman Parke
Autor: Instagram/famemmatv FAME MMA 14 KARTA WALK

FAME MMA 14 KTO WALCZY NA FAME MMA 14? FAME 14 KARTA WALKA FAME MMA 14 LISTA WALK FAME 14 kolejność walk. Po raz kolejny FAME MMA wraca z dużym wydarzeniem! W sobotni wieczór ponownie będziemy mieli okazję oglądać pasjonujące starcia we freak-fightach. Karta walk FAME MMA 14 zapowiada się na jedną z najciekawszych w historii tej organizacji i to jeden z powodów, dla których nie można przegapić sobotniej gali. FAME MMA 14 KARTA WALK. Kto walczy na FAME 14 dziś 14.05 FAME MMA 14 KOLEJNOŚĆ WALK.

FAME MMA 14 KOLEJNOŚĆ WALK. FAME MMA 14 KARTA WALK na FAME MMA 14

Ostatnia gala FAME MMA obfitowała w liczne powroty znanych zawodników, było kilka starć, które elektryzowały kibiców i nie zabrakło efektownych nokautów oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Na podobne wrażenia liczą kibice, którzy w sobotni wieczór pojawią się w Tauron Arenie Kraków. Bilety na FAME MMA 14 zostały wyprzedane dawno temu i zmagania influencerów ponownie zobaczy komplet publiczności. I ponownie powinno być ciekawie. Podczas FAME MMA 14 zobaczymy kilka nowych twarzy, które chcą zaistnieć w świecie freak-fightów, ale nie zabraknie również dobrze znanych postaci. Między innymi w walce Normana Parke'a z Piotrem Szeligą powinno iskrzyć. Obaj panowie nie szczędzili sobie "komplementów" podczas konferencji FAME MMA. Pojedynek ma się odbyć na nietypowych zasadach i zobaczymy pełen przekrój sportów walki. W pojedynku o pas zmierzą się natomiast Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Krystian "Krycha" Wilczak.

FAME MMA 14 KTO WALCZY. FAME MMA 14 LISTA WALK

Złej krwi nie brakuje również pomiędzy Mateuszem Murańskim i Alanem Kwiecińskim. Panowie raczej za sobą nie przepadają, co było słychać i czuć na konferencjach prasowych. Ta walka również przyciąga uwagę fanów, którzy liczą na prawdziwe grzmoty. W ostatnim starciu wieczoru rękawice skrzyżują Mateusz "Tromba" Trąbka - Tomasz "Gimper" Działowy. Pewne jest jedno, podczas FAME MMA 14 będzie działo się dużo!

FAME MMA 14 KARTA WALK:

  • Mateusz "Tromba" Trąbka - Tomasz "Gimper" Działowy
  • Sergiusz "Nitro" Górski - Marcin "Xayoo" Majkut
  • Agata "Fagata" Fąk - Monika Kociołek
  • Piotr Szeliga - Norman Parke
  • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Krystian "Krycha" Wilczak
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz - Adam "Aj" Josef
  • Mateusz "Muran" Murański - Alan "Alanik" Kwieciński
  • Dawid Malczyński - Mariusz "Hejter" Słoński
  • Katarzyna "Laluna" Alexander - Wiktoria Jaroniewska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze