FAME MMA 14 TV GDZIE OGLĄDAĆ? FAME MMA 14 NA ŻYWO LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 14 DZISIAJ czy można oglądać ZA DARMO? FAME MMA 14 TRANSMISJA GDZIE OBEJRZEĆ

2022-05-14 12:16
FAME MMA 14
Autor: Instagram/famemmatv FAME MMA 14 TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ?

FAME MMA 14 TV GDZIE OGLĄDAĆ? FAME MMA 14 NA ŻYWO LIVE ONLINE. Gala FAME MMA 14 DZISIAJ czy można oglądać ZA DARMO? FAME MMA 14 TRANSMISJA GDZIE OBEJRZEĆ? Przed nami kolejna gala organizowana przez federację FAME MMA. Tym razem wydarzenie organizowane jest w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie fani zobaczą dziewięć emocjonujących pojedynków. Kilka z nich podgrzewa atmosferę najbliższej gali i sprawia, że kibice będą wyczekiwać na pojedynki z wypiekami na twarzy. FAME MMA 14 TV NA ŻYWO. FAME MMA 14 GDZIE OBEJRZEĆ, czy można oglądać ZA DARMO?

FAME MMA 14 TV GDZIE OBEJRZEĆ? FAME MMA 14 DZISIAJ TRANSMISJA LIVE ONLINE

Każda kolejna gala organizowana przez FAME MMA cieszy się takim samym, a nawet większym zainteresowaniem niż poprzednie wydarzenia. Włodarze organizacji starają się dobierać kartę walk w taki sposób, aby nie było nudy, a kibice chętnie przyglądali się wydarzeniom związanym z kolejnymi galami FAME MMA. Teraz również udało się przykuć uwagę wielu tysięcy fanów, którzy w mig wykupili wszystkie bilety w Tauron Arenie, a ci którzy nie będą mogli zobaczyć wydarzenia z bliska zapewne zdecydują się na zakup transmisji PPV. Bo będzie co oglądać. W karcie walk jest kilka pojedynków, które od dawna elektryzują publiczność i wielu czeka na rezultaty wielodniowego budowania napięcia. Takim starciem jest choćby pojedynek Normana Parke'a z Piotrem Szeligą. Obaj panowie nie ukrywają do siebie niechęci i w klatce powinny lecieć iskry.

FAME MMA 14 czy można oglądać ZA DARMO? FAME MMA 14 TRANSMISJA NA ŻYWO LIVE ONLINE

Złej krwi nie brakowało również pomiędzy Alanem Kwiecińskim, a Mateuszem Murańskim. Niejednokrotnie dochodziło do przepychanek między zawodnikami i można się spodziewać, że te złe emocje przeniesione zostaną do klatki. Pojedynkiem wieczoru będzie natomiast starcie Tomasz "Gimper" Działowy - Mateusz "Tromba" Trąbka. Kibice w Tauron Arenie zobaczą w sumie dziewięć pojedynków.

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę 14 maja. TRANSMISJA z FAME MMA 14 dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Cena usługi zaczyna się od 29,99 zł i można ją KUPIĆ W TYM MIEJSCU! WYSTARCZY KLIKNĄĆ. Galę będzie można obejrzeć również na platformie Polsat Box Go. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z FAME MMA 14 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze