FAME MMA 6: "Don Kasjo" kontra Rataj! Miał być nokaut, była gilotyna! [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

2020-03-28 22:03 MC
Maciek Rataj,  Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Autor: Instagram/famemmatv Maciek Rataj, Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński był faworytem w starciu z Maciejem Ratajem. Już podczas ceremonii ważenia przed galą FAME MMA 6 było gorąco, gdy uderzył rywala. Jak było podczas walki? Kto wygrał? "Don Kasjo" zapowiadał nokaut, tymczasem niespodziewanie poddał rywala gilotyną pod koniec drugiej rundy.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński wcześniej dwa razy wychodził do walki pod szyldem FAME MMA i dwa razy wygrywał przez jednogłośną decyzję sędziów. W trzecim pojedynku stanął naprzeciw debiutującego Macieja Rataja. - Hmm, Maciek groźny rywal? Byłoby fajnie, jakbym się bał. Jesteś tak pusty, że nawet jak cię czegoś tam nauczą, to wszystkiego zapomnisz - szydził ze swojego rywala. - Sorry, nie słuchałem, ale ten klaun i tak zawsze gada to samo, więc nic nie straciłem - odpowiadał Rataj.

FAME MMA 6: Wyniki gali

W pierwszej rundzie nie brakowało zwrotów akcji. "Don Kasjo" złapał głowę Rataja i dominował przy siatce. Potem nagle Rataj rzucił rywala i w dosiadzie okładał go po twarzy. "Don Kasjo" jednak uciekł z tej pozycji i to do niego należała końcówka!

"Don Kasjo" odgrażał się wcześniej, że znokautuje Rataja. Niewiele brakowało, by tak się stało... W drugiej rundzie niemiłosiernie okładał Rataja. To była demolka! Pod koniec walka przeniosła się do parteru... "Don Kasjo" poddał Rataja gilotyną!

Najnowsze