FAME MMA 7: Popek - Stifler. Miał być nokaut, było poddanie! [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

2020-09-06 0:26 MC
Popek
Autor: FAME MMA Popek vs Stifler na FAME MMA 7

Paweł "Popek Monster" Mikołajuw zgodnie z planem pokonał Damiana "Stiflera" Zduńczyka w walce wieczoru gali FAME MMA 7! Chociaż wielu spodziewało się nokautu, to pojedynek zakończył się poddaniem w pierwszej rundzie! - Te ciosy wcale tak nie bolą. Myślałem, że będzie gorzej - powiedział po walce "Stifler", dla którego był to debiut w MMA.

Kiedy ogłoszono, że w walce wieczoru FAME MMA 7 zmierzą się Paweł "Popek Monster" Mikołajuw i Damian "Stifler" Zduńczyk, wielu przecierało oczy ze zdumienia. Lepsze warunki fizyczne, większe doświadczenie - to wszystko przemawiało za pierwszym z zawodników.

FAME MMA 7: Wyniki gali. Kto wygrał?

"Stifler" walczył dzielnie i odgryzał się "Popkowi". Początkiem końca było piękne obalenie. Później oglądaliśmy dosiad i lawinę ciosów. "Stifler" znosił to całkiem nieźle i nawet odpowiadał. Nagle "Popek" zaskoczył go balachą! "Stifler" odklepał!

Z kim chciałby się zmierzyć "Popek"? Wskazał... Marcina Najmana. "El Testosteron" nie może narzekać na brak ofert, bo w kolejce ustawił się wcześniej Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.

POPEK: STIFLER zaniżył długość swojego PENISA! FAME MMA 7

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze