Fame MMA 7: Wiewiór - Hassi. Dominacja w rewanżu [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

2020-09-05 22:19 MC
Wiewior vs Hassi 2
Autor: FAME MMA Wiewior vs Hassi 2 na FAME MMA 7

Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka i Kamil "Hassi" Hassan stoczyli rewanżową walkę na gali FAME MMA 7. Po raz drugi lepszy okazał się "Wiewiór", wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów! - Znaczna przewaga, Hassan był bezradny - podsumował pojedynek Paweł "Trybson" Trybała.

Kamil "Hassi" Hassan i Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka zmierzyli się w oktagonie po raz drugi. Ich poprzedni pojedynek miał miejsce na FAME MMA 3. Górą był wtedy "Wiewiór", wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka została uznana za jedną z najlepszych w historii FAME MMA, dlatego wszyscy wiele sobie obiecywali po rewanżu.

FAME MMA 7: Wyniki gali. Kto wygrał?

"Wiewiór" wywierał dużą presję od samego początku. W pewnym momencie przewrócił rywala, jednak ten szybko wstał. "Hassi" odpowiadał przede wszystkim mocnymi kopnięciami na wątrobę, co musiało zostawić ślad. W drugiej rundzie "Wiewiór" zaczął dominować, przenosząc walkę do parteru. W pewnym momencie próbował skrętówki, jednak "Hassi" się wybronił. Ostatnia odsłona tego pojedynku wyglądała podobnie. "Wiewiór" rządził w parterze. Jakby tego było mało, "Hassi" otrzymał minusowy punkt. Sędziowie nie mieli wątpliwości, kto był lepszy...

FAME MMA 7: Marcin Najman po zwycięstwie nad Lwem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze