Kim jest Kacper Blonsky, zawodnik FAME MMA?

2020-11-21 19:13 mso
Kacper Blonsky
Autor: Tomasz Radzik SE Kim jest Kacper Blonsky?

FAME MMA8: Kim jest Kacper Blonsky? Rywal Marcina Dubiela na FAME MMA 8, Kacper Blonsky to jego były przyjaciel. Obaj przez długi czas mieszkali raz i działali przy wspólnych projektach. Teraz są wielkimi wrogami, którzy swoje niesnaski wyjaśnią w klatce. Kim jest Kacper Blonsky, rywal Marcina Dubiela na FAME MMA? Kacper Blonsky Instagram, wiek, kim jest?

Kim jest Kacper Blonsky, zawodnik FAME MMA 8?

Kacper Blonsky zawalczy na gali FAME MMA 8 z Marcinem Dubielem. Dla obu będzie to debiut w świecie sportów walki. Po trzech miesiącach ciężkich przygotowań wejdą do ringu, by wyjaśnić swój konflikt. - Czuję się zabijaką, jak na trzy miesiące - zapowiadał w trailerze walki Blonsky. Kacper Blonsky jest znanym YouTuberem, którego losy obserwuje ponad 800 tysięcy fanów. Przez długi czas był związany z projektem "Team X", w który zaangażowany był także Marcin Dubiel. Blonsky nagrał także kilka piosenek, a jego największymi hitami są "Eluwina" i "Największy polski crusher".

Kacper Blonsky: CHAMSTWO! DUBIEL MANIPULUJE LUDŹMI. FAME MMA 8

Kacper Blonsky - WIEK INSTAGRAM

Kacper Blonsky jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie Blonsky'ego obserwuje niespełna milion użytkowników portalu. W tym roku Blonsky skończył 22 lata. Mierzy mniej więcej 186 cm i waży około 84,5 kilograma. Zdaniem bukmacherów jest zdecydowanym faworytem w pierwszej walce. Czy sprosta oczekiwaniom ekspertów? I czy utrze nosa kibicom, którzy trzymają kciuki za jego przeciwnika?

Najnowsze