Kim jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, zawodnik FAME MMA?

2020-11-21 12:34 mso
Kim jest Kasjusz Don Kasjo Życiński, zawodnik FAME MMA?
Autor: Super Express Kim jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, zawodnik FAME MMA?

FAME MMA 8: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński WIEK, INSTAGRAM, KIM JEST? Największa organizacja freak-fightowa w Polsce wraca z kolejnym eventm. Już 21 listopada odbędzie się gala FAME MMA 8! Zdecydowanie najciekawszym pojedynkiem gali będzie co-main event z udziałem Marcina Najmana. Jego przeciwnikiem będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Samozwańczy król organizacji FAME MMA pozostaje niepokonany w organizacji. Czy utrzyma znakomitą passę także na "ósemce"? Kim jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, rywal Marcina Najmana na FAME MMA 8?

Kim jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, gwiazda FAME MMA?

Już 21 listopada odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. W walce wieczoru do klatki wejdą dwaj popularni YouTuberzy - Kacper Blonsky i Marcin Dubiel. Tuż przed ich pojedynkiem, dojdzie do długo wyczekiwanego starcia Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin Najman. Liczba obelg i uwag, które obaj kierowali pod swoim adresem jest olbrzymia w porównaniu do pozostałych starć. Pojedynek od dawna jest już stricte osobisty i nie ma tylko wymiaru sportowego. W wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim oliwy do ognia dolał "Don Kasjo", który oskarżył Najmana o rzekomy romans z Moniką Godlewską po FAME MMA 5. Wściekły pięściarz wszystkiemu zaprzeczał, przypominając, że cały czas na gali był ze swoją żoną. Zapowiedział też pozew, za który w przypadku porażki "Don Kasjo" miałby zapłacić nawet 100 tysięcy złotych.

Don Kasjo o pozwie Najmana: To KUR*** i FRAJERSTWO!

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Z CZEGO JEST ZNANY, WIEK, INSTAGRAM

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pochodzi z Iławy i ma 28 lat. Jest znany przede wszystkim ze swoich występów w programie Warsaw Shore. Występował także w "Ex na plaży", a swoich sił próbował w... Top Model! Choć walczy także na galach FAME MMA, to słynie z luźnego podejścia do życia i imprezowego stylu życia. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 338 tysięcy użytkowników. Don Kasjo prowadzi także swój kanał na YouTube, a także próbuje sił w tworzeniu muzyki. Największym hitem jest "Król", który zgromadził ponad 1,5 miliona odsłon. Nagrał także "Presję", "Szybki szmal" i "Niepokonany".

"Don Kasjo" ma także wiele wspólnego ze sportem. Przez lata uprawiał boks na poziomie amatorskim bił się nawet na galach World Series of Boxing. Dziś jednak walczy na galach freak-fightowej organizacji FAME MMA, gdzie może realizować swoją byłą pasję. Sam nie nazywa się zawodnikiem i nie mówi o posiadaniu sportowej kariery.

Kasjusz Życiński na FAME MMA bił się trzykrotnie. Pokonał Dawida "Ambro" Ambroziaka, Adriana Polaka i Macieja Rataja. Na FAME MMA 8 do klatki wejdzie z Marcinem Najmanem. Kolejka do walki z nim jest bardzo długa. Sam jednak przyznaje, że teraz marzy mu się pojedynek z kimś mającym doświadczenie w UFC. Niewykluczone, że chodzi o Normana Parke'a. Obaj obrzucają się wyzwiskami w mediach społecznościowych.

"Don Kasjo" posiada pas "Króla" organizacji FAME MMA. Jak przyznawał w wywiadach, sam za niego zapłacił. Miał kosztować ok. 10 tysięcy złotych.

Najnowsze