FAME MMA: Ferrari PIŁ ALKOHOL z Don Kasjo 15 GODZIN! A potem się pokłócili [WIDEO]

2020-09-18 22:42 MD, MSo, KK
Amadeusz Ferrari
Autor: Koloseum Amadeusz Ferrari

We wrześniu odbyła się kolejna gala FAME MMA. Wielkie emocje wzbudziła zwłaszcza walka Amadeusza Ferrariego z Adrianem Polakiem. Pierwszy z wymienionych wojowników był gościem programu "Koloseum", w którym udzielił wywiadu Mateuszowi Sobieckiemu. Zdradził m.in. interesujący wątek spotkania z innym zawodnikiem federacji, Don Kasjo!

Gale FAME MMA cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Fani chcą również wiedzieć sporo o poszczególnych zawodnikach. Mają teraz ku temu okazję oglądając program "Koloseum", w którym dziennikarz "Super Expressu", Mateusz Sobiecki, przedstawia poszczególne postacie związane z federacją. Tym razem zaprosił Amadeusza Ferrariego, który niedawno stoczył kontrowersyjną walkę z Adrianem Polakiem, a teraz marzy mu się pojedynek z Donem Kasjo.

- Piliśmy wspólnie alkohol przez około piętnaście godzin, ja byłem po walce. Ostatecznie się pokłóciliśmy, troszeczkę zostałem zaszantażowany. Nie będę tego wyciągał na światło dzienne, Kasjo już wie - wyznał Amadeusz Ferrari w programie "Koloseum".

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

A czy już wkrótce dojdzie do spotkania obu zawodników w klatce w ramach federacji FAME MMA? Zobaczymy, co przyniesie przyszłość!

Najnowsze