Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Wszystko wyjaśniła!

Fani zobaczyli zdjęcie Wybrańczyk i zaczęli się martwić. Ukochana Szpilki dostała pytanie o zdrowie, wszystko wyjaśniła

2023-03-09 17:06

Kamila Wybrańczyk zaskoczyła ostatnimi czasy swoich fanów gorącą fotografią. Zdjęcie ukochanej Artura Szpilki, które prezentowało ją w stroju kąpielowym spotkało się z wielkim uwielbieniem ze strony miłośników, jednak jeden z nich poczuł się zaniepokojony i aż zapytał się gwiazdę o jej zdrowie. Słowa Wybrańczyk nie pozostawiają wątpliwości, do wszystkiego się przyznała.

Kamila Wybrańczyk postanowiła wstawić na swoje media społecznościowe gorące zdjęcie, które wzbudziało wielkie zainteresowanie ze strony fanów. Mimo że ukochana Artura Szpilki na zdjęciu w stroju kąpielowym wygląda zjawiskowo, to jeden z fanów nie mógł ukryć swojego zmartwienia i zapytał uczestniczkę gal freak-fightowych i biznes-women o to, czy z jej zdrowiem wszystko jest dobrze. Wypowiedź wybranki serca pięściarza, który już w czerwcu stoczy emocjonującą walkę z Mariuszem Pudzianowskim nie pozostawia cienia wątpliwości.

Fan zmartwił się zdjęciem Kamili Wybrańczyk. Zadał pytanie o zdrowie gwiazdy, ta mu wszystko wyjaśniła

Pytanie o swoje zdrowie Wybrańczyk dostała za pośrednictwem swojego Instagrama. Jeden z jej miłośników zauważył zmianę w urodzie gwiazdy i postanowił zapytać ją, czy aby wszystko w porządku. Wypowiedź ukochanej Artura Szpilki nie pozostawia w tej kwestii żadnej wątpliwości.

- Bardzo schudłaś. Czy wszystko w porządku ze zdrowiem? - zapytał zaniepokojony fan Wybrańczyk.

- Oczywiście, a schudłam tylko 3 kilogramy. U mnie od razu to widać po buzi, ale jak przytyję 3 kg, to też widać - napisała Kamila Wybrańczyk na swoim Instagramie.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: instagram.com/kamiszkolandia
Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze