FEN 28. Walka roku w polskim MMA? Zapowiedź pojedynku Kijańczuk – Wójcik [WIDEO]

2020-06-05 17:55 MF
Kijańczuk - Wójcik na gali FEN 28
Autor: Materiały prasowe Kijańczuk - Wójcik na gali FEN 28

13 czerwca odbędzie się gala FEN 28, na której zobaczymy hitowo zapowiadający się pojedynek Rafała Kijańczuka (8-2) z Marcinem Wójcikiem (12-7). Starcie to jest eliminatorem do pasa FEN wagi półciężkiej. Do sieci trafiła właśnie wideo zapowiedź tej arcyciekawej walki. „Super Express” jest patronem medialnym imprezy.

- Ostatnia walka we Wrocławiu, moje być albo nie być o czołówkę polskiego MMA. Byłem po dwóch przegranych. Stres, presja, adrenalina. Zamykają się drzwi od klatki, słyszę gong… poczułem ulgę, pokazałem prawdziwego Rafała Kijańczuka. Kijana wraca do gry – mówi w klipie promocyjnym zawodnik z Chełma, który jednocześnie zapowiada fajerwerki w klatce: - Jesteśmy bardzo eksplozywnymi zawodnikami co gwarantuje, że to będzie dobra wojna. Drzwi od klatki się zamkną, a później będą iskry, grzmoty, pięści. Kibice będą mieli ostrą bitkę – przekonuje Kijańczuk.

Paweł Jóźwiak o odwołaniu FEN 28: Przemówił zdrowy rozsądek i ludzkie sumienie

- Przyszedłem tu z jasnym celem, chcę zdobyć pas tej organizacji i fakt, że walka jest eliminatorem, jest dla mnie dodatkową motywacją – odpowiedział spokojnie Wójcik.

- Na zwycięzcę pojedynku czeka pretendent do pasa Adam Kowalski. Jemu jest wszystko jedno z kim się zmierzy, ale jestem przekonany, że jakby wygrał Rafał, fani mieliby prawdziwą gratkę w postaci dobrego rewanżu – powiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak. W czerwcu 2019 roku Kijańczuk przegrał z Kowalskim w 1. rundzie przez duszenie zza pleców.

FEN 28. Znamy całą kartę walk! Młody Pudzian pobije się z byłym hokeistą

„Na papierze? Materiał na jedną z najlepszych walk w polskim MMA w 2020 roku” – napisali na Twitterze organizatorzy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze