Gala FFF 2: Legenda sceny hiphopowej DJ Decks pobije kulturystę?

2019-11-29 14:32 MF
DJ Decks
Autor: CC BY-SA 3.0 DJ Decks

Jest legendą sceny hip-hopowej w Polsce, a teraz chce sprawdzić się w klatce. Mowa o Dariuszu Działku (43 l.), znanym jako DJ Decks, który 21 grudnia w Zielonej Górze na gali FFF 2 stoczy debiutancką walkę w formule MMA. Jego rywalem będzie popularny kulturysta Tomasz Słodkiewicz (34 l.).

DJ Decks przez 17 lat był członkiem legendarnego składu Slums Attack, którego album "Na Legalu?" w 2002 roku został nagrodzony Fryderykiem w kategorii "hip-hopowy album roku". Wielokrotnie był też uznawany producentem roku w Polsce. Działek ma zacięcie nie tylko do muzyki, ale także do sportu - swego czasu był reprezentantem Polski w taekwondo, w którym ma czarny pas, a także rugbistą ekstraklasowej drużyny KS Posnania. Decks słynie z żelaznej kondycji, w czym z pewnością pomagają mu treningi triathlonu, który uprawia od 7 lat.

Rywalem Decksa będzie Tomasz Słodkiewicz, który jest nie tylko kulturystą, ale także trenerem personalnym i dietetykiem. Dla Słodkiewicza również będzie to pierwszy pojedynek w klatce.

W walce wieczoru były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski skrzyżuje rękawice z Gregiem Collinsem.

Bilety na galę FFF 2 do nabycia w serwisie ebilet.pl i abilet.pl

Najnowsze